Eteriniai aliejai plaukams

Eteriniai aliejai, stimuliuoja galvos odos kraujotaką, gerina plauko struktūrą.

Kadangi eteriniai aliejai yra labai koncentruoti, prieš naudojant juos būtina skiesti. Į 30 ml bazinio aliejaus įlašinkite 12 lašelių eterinio aliejaus (tai vadinama 2% skiedimu). Tas pats skiedimo būdas galimas ir su šampūnu ar kondicionieriumi.

Arbatmedžio aliejus. Jis itin naudingas mūsų galvos odai: arabtmedžio aliejus sumažina pleiskanų, drėkina galvos odą, stabdo plaukų slinkimą. Drėkindamas jūsų skalpą, šis aliejus taip pat mažina galvos odos riebalavimąsi. Tad jeigu riebūs plaukai sukelia galvos pleiskanojimą, arbatmedžio aliejus yra pats tinkamiausias pasirinkimas.

Citrinų aliejus. Jis dažniausiai vartojamas gydymui nuo pleiskanų, tačiau dar yra žinomas kaip plaukams blizgesio suteikianti priemonė. Citrinų aliejus stiprina plaukus ir padeda kovoti su visomis pleiskanojimo keliamomis problemomis. Tačiau nepersistenkite vartodamos šį aliejų - jis gali išsausinti plaukus.

Levandų aliejus. Be to, kad jo aromatas atpalaiduoja ir palengvina galvos skausmus, levandų aliejus dar giriamas už plaukų augimo skatinimą ir saugojimą nuo lūžinėjimo. Levandų aliejus dažnai naudojamas žmonėms, kuriems pasireiškia alopecija (plaukų slinkimas, plikimas). Be to, jis veikia kaip antiseptikas, slopinantis galvos odos niežulį bei pleiskanas.

Ramunėlių aliejus. Jis apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio, greitina plaukų augimą ir atstato galvos odą. Šis aliejus taip pat plaukams priduoda apimties, purumo.

Rozmarinų aliejus. Šis aliejus ne vieną šimtmetį naudojamas kaip pagrindinė priemonė plaukų augimui skatinti, mat jis stimuliuoja kraujotaką ir greitina ląstelių dalijimąsi. Jis taip pat storina bei su laiku tamsina patį plauką, todėl yra itin rekomenduojamas tamsiaplaukėms, kurioms pasirodė pirmieji žili plaukai.

Nuo plaukų slinkimo siūloma naudoti kipariso, levandų ir rozmarino e.a. Ypatingai šiuo poveikiu garsėja rozmarinų e.aliejus. Galite jį naudoti su šampūnu ar porą lašų įlašinti į 15 ml bazinio aliejaus ir naudoti skalpo masažui. Nepakeičiamas plaukams yra simondsijų aliejus.

Nuo pleiskanų naudokite kedro, levandų, pačiulių, rozmarino ir arbatmedžio e.aliejus. Jei plaukai reibūs geriau naudoti arbattmedžio, o jei sausi – rozmarinų e.al.

Riebiems plaukams rekomenduojamas simondsijų aliejus bei levandų, bergamotės, kiparisų, greipfruto, kedrų, kadagių ir rozmarinų eteriniai aliejai.

Aktyvūs filtrai

Bergamočių eterinis aliejus

Kaina 5,00 EUR

Tai šalto spaudimo būdu gautas eterinis aliejus, iš kurio pašalintas bergaptenas - medžiaga, sukelianti odos fotosensibilizaciją(padidėjęs odos jautrumas saulės spinduliams, kuris pasireiškia pigmentinėmis dėmėmis kontakto su eteriniu aliejumi vietoje); todėl šį aliejų galima saugiai naudoti ant odos net ir saulėtą dieną. Bergamočių aliejus turi...

Citrinų eterinis aliejus

Kaina 4,00 EUR

Citrinų eterinis aliejus spaudžiamas iš žievės šaltojo spaudimo būdu. Viena iš svarbiausių citrinų aliejus savybių - gebėjimas stimuliuoti baltuosius kūnelius, kurie organizmą saugo nuo infekcijos. Turi daugbaktericidinių savybių, neleidžia bakterijoms plisti. Tinka išsiplėtusioms venoms gydyti.

Greipfrutų ( rausvųjų)...

Kaina 3,00 EUR

Greipfrutų eterinis aliejus šalina skysčius, nuodingąsias medžiagas iš organizmo ir skatina limfinę sistemą labai tinka anticeliulitinių kremų gamybai. Galima dėti į masažinius aliejus, iš raumenų padės pašalinti pieno rūgštį, todėl sumažės skausmas ir sąstingis.Tinka dėti į priemones skirtas riebiai odai, aknei gydyti, stimuliuoja kūno ir galvos odą....

Kedrų eterinis aliejus

Kaina 4,00 EUR

Kedrų eterinis aliejus išgaunamas garų distiliavimo būdu. Gelsvos spalvos, gana klampus, nes jame daug eterinio aliejaus. Mediena buvo naudojama statybose, iš jos gamindavo sandėliavimo dėžes, nes medienos kvapas atbaidydavo termitus ir kitus vagzdžius kenkėjus. Ypač tinka smilkalams. švelnaus medienos kvapo. Kedrų aliejus plačiainaudojamas medicinos,...

Kiparisų eterinis aliejus

Kaina 5,00 EUR

Kiparisų eterinis aliejus kvepia mediena ir švelniu prieskoniu, dažnai apibūdinamas kaip gaivus vyriškas kvapas. Kiparisų pavadinimas kilo iš graikiško žodžio „sempervirens“, reiškiančio „amžinas“. Be to, legenda byloja, kad kryžius, ant kurio buvo nukryžiuotas Kristus, buvo pagamintas iš kipariso medienos, todėl kiparisas siejamas su amžinybe. Kiparisų...

Levandų eterinis aliejus iš...

Kaina 5,00 EUR

Lavendula angustifolia, dar vadinama "tikrąja levanda", palyginti su kitomis levandų rūšimis, yra skaniausiai kvepianti ir turi daugiausiai naudingųjų savybių: nuima įtampą ir skausmą, skatina kraujo apytaką, didina žmogaus imunitetą, labai naudinga odai. Tai raminamasis, švelninamasis ir apskritai balansuojantis eterinis aliejus.

Pačiulių eterinis aliejus

Kaina 3,00 EUR

Pačiulių eterinis aliejus išgaunamas iš lapų garų distiliavimo būdu. Aliejus tirštas, tamsiai rudas, neretai turi švelniai žalią atspalvį. Kvapas aštrus, aitrus, ilgai išliekantis. Nuo neatmenamų laikų vartojamas kinų, japonų ir malajų medicinoje kaip stimuliuojanti, tonizuojanti, antiseptinė, karštį mažinanti priemonė, tinka gydyti įgėlus gyvatei,...

Rozmarinų eterinis aliejus

Kaina 4,00 EUR

Rozmarinų aliejus yra puikus smegenų veiklos stimuliatorius, gerina atmintį.  Rozmarino garų inhaliacija naudojama esant kvėpavimo takų ligoms. Šis aliejus yra geras analgetikas, naudojamas skausmui malšinti, palengvina reumato ar artrito sukeliamus skausmus. Tinka vonioms, kompresams, masažinių aliejų gamybai, pavargusiems ir sustingusiems raumenims...

Šalavijų ( kvapiųjų )...

Kaina 4,00 EUR

Kvapiųjų šalavijų eterinis aliejus išgaunamas iš lapų ir žiedų garų distiliavimo būdu. Spalva vyrauja nuo bespalvės iki gelsvos. Viduramžiais ši augalą vadindavo "aiškiąja akimi" ir priskirdavo jam savybę gydyti visas akių ligas. Kvapiųjų šalavijų aliejus turi atpalaiduojantį ir tonizuojantį poveikį, padeda greičiau atsigauti po ligos, ypač gripo, kaip...

NATURALMENTE ampulės nuo...

Kaina 168,00 EUR

REVITALIZING SCALP TREATMENT tai augalinis, plaukų atauginimui skirtas produktas, su natūraliomis aktyviosiomis medžiagomis OLEUROPEINU ir RENOVASE. Puikiai stiprina plaukus ir stabdo jų retėjimą. Naudojant REVITALIZING SCALP TREATMENT ampulę pagerėja plaukų augimo fazė, jie tampa stipresniais.