Marakujų (Passion) aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Čia galite įsigyti retus aliejus, mišinius ir bet kurias prekes kurios yra gamintojo svetainėje: www.bestnatures.com.

Šiame skyrelyje bus jūsų pageidaujamos prekės, kurias matote ir norite įsigyti iš gamintojo internetinės parduotuvės. Jei norimos prekės nerandate mūsų svetainėje, rašykite mums:
cleopatrabella@inbox.com ir prekė skubos tvarka bus patalpinta mūsų svetainės skyrelyje "Tiesiai iš Kanados".

Šis natūralus, ekologiškas, nerafinuotas Marakujų (passion) vaisių aliejus yra išgautas iš laukinėse Amazonių džiunglėse augančių marakujų vaisių.

Ne specialiai auginami, o laukinėse džiunglėse užaugę augalai yra nepakartojami. Individuali yra jų istorija, jų amžius ir gyvybinės galios. Laukinėje gamtoje, į kurią nesikiša žmogus, išgyvena tik patys stipriausi augalai. Iš čia jų beribė gyvybinė galia ir produkto unikalumas.

Dėl sudėtyje esančių didelio kiekio vitaminų C ir A, kalio, 70% linoleno rūgšties, didelės koncentracijos nesočiųjų riebalų rūgščių, aliejus gerina odos kraujotaką, puikiai atstato ir drėkina, vitaminizuoja ir stangrina odą. Marakujos aliejus vertinamas už jo sudėtyje esančias vaisių rūgštis, kurios efektyviai lėtina odos senėjimo procesus. Marakujos aliejus efektyviai nuvalo suragėjusio sluoksnio negyvas odos ląsteles ir pagreitina apsauginio odos sluoksnio atsinaujinimo procesą.

Šis aliejus yra lengvos, neriebios tekstūros, kurios dėka labai lengvai ir greitai susigeria į odą. Maloniai kvepia vaisiais ir yra ryškiai geltonos spalvos.

"Passion" vaisių (marakujų) aliejus labai tinka veido odos priežiūrai. Jis yra lengvos, neriebios tekstūros, kurios dėka labai lengvai ir greitai susigeria į odą.

Jis balansuoja odos riebumą, t.y. sausina riebią odą ir drėkina sausą odą, neleidžia jai sausėti. Kontroliuoja acne. Saugo odą nuo senėjimo. Mažina odos uždegimus.

Naudojant šį aliejų jūsų oda bus sveika, jaunatviška ir švelni.Taip pat gali būti naudojamas, kaip lengva drėkinamoji priemonė kūno odai prižiūrėti. Puikiai tiks, kaip raminamasis aliejus masažui.

Taip pat šis aliejus balansuoja ir galvos odos riebalus. Stimuliuoja sveikų plaukų augimą. Stiprina plaukus ir jų šaknis giliai iš vidaus. Padeda išlaikyti sveikus ir natūraliai žvilgančius plaukus. Atstato sausus, dažymo, balintus ir kitaip pažeistus plaukus.Jis gali būti naudojamas, kaip plaukų kaukė (tepamas prieš plaunant galvą šampūnu) ir išplovus plaukus galima tepti plaukų galiukus.

Aktyvūs filtrai

Passion-marakujų vaisių...

Kaina 8,00 EUR

Išgavimo būdas: Ekologiškas, nerafinuotas, šalto spaudimo Kilmės šalis: Brazilija Šis natūralus, ekologiškas, nerafinuotas Marakujų (passion) vaisių aliejus yra išgautas iš laukinėse Amazonių džiunglėse augančių marakujų vaisių. Ne specialiai auginami, o laukinėse džiunglėse užaugę augalai yra nepakartojami. Individuali yra jų istorija, jų amžius ir...