Nerafinuoti, gryni aliejai

Filtruoti pagal

Moliūgų sėklų aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Ekologiškas, šalto spaudimo, nerafinuotas Moliūgų sėklų aliejus turi daug vitaminų A, B2, B3, D ir E, beta karotino cinko, kalio, magnio. Ji turi daugiau kaip 60% nesočiųjų riebiųjų rūgščių ir yra turtingas omega 9, 6 ir omega 3 riebiųjų rūgščių.

Rekomenduojamas odos elastingumui, stangrumui palaikyti, pažeistai odai atstatyti. Puikus drėkiklis sausai, drėgmę praradusiai odai. Aprūpina odą deguonimi ir Vitaminu E. Moliūgų sėklų fermentai tirpdo negyvas odos ląsteles, greitina audinių regeneraciją. Todėl naudojamas odos valymui, jauninimui ir odos būklės pagerinimui.

Padeda esant lūpų skilinėjimui ir sudirgimui, puikiai maitina ir drėkina lūpų odą; saugo odą nuo saulės nudegimų;

Plačiai naudojamas kūno masažamas. Dėl vitaminų ir mineralų gausos nepamainomas krūtinės ir užpakaliuko stangrinimui. Kovai su strijomis ir celiulitu.

Teigiamai veikia plaukų šaknų ir nagų augimą (slenkant plaukams moliūgų aliejų reikia įtrinti į galvos odą keletą kartų per savaitę.

Aktyvūs filtrai

Moliūgų sėklų aliejus...

Kaina 4,00 EUR

Ekologiški Moliūgų sėklų aliejus išgaunamas šalto spaudimo būdu. Turi daug vitaminų A, B2, B3, D ir E, beta karotino cinko, kalio, magnio. Ji turi daugiau kaip 60% nesočiųjų riebiųjų rūgščių ir yra turtingas omega 9, 6 ir omega 3 riebiųjų rūgščių. Rekomenduojamas odos elastingumui, stangrumui palaikyti, pažeistai atstatyti. Puikus drėkiklis sausai, drėgmę...