Filtruoti pagal

Guajavos sėklų aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Šis natūralus, ekologiškas, nerafinuotas Guajavos sėklų aliejus yra išgaunamas iš laukinėse džiunglėse augančių guajavos vaisių sėklų.

Ne specialiai auginami, o laukinėse džiunglėse užaugę augalai yra nepakartojami. Individuali yra jų istorija, jų amžius ir gyvybinės galios. Laukinėje gamtoje, į kurią nesikiša žmogus, išgyvena tik patys stipriausi augalai. Iš čia jų beribė gyvybinė galia ir produkto unikalumas.

Jame gausu vitaminų A ir C, kuris apsaugo nuo pirmalaikio senėjimo ir raukšlių, išlaiko odos elastingumą ir kovoja su laisvaisiais radikalais.

Guajavos aliejuje taip pat yra vitamino B, antioksidantų, nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių ir mineralų, tokių kaip, kalis, kalcis, manganas.

Tai minkštinamasis aliejus švelnina randų ir strijų išvaizdą, išlaiko odos drėgmę, elastingumą. Turi stangrinamųjų savybių. Nepamainomas kovai su celiulitu.

Guajavos aliejus taip pat žinomas, kaip priemonė padedanti išvengti pleiskanų, aliejus įmasažuojamas į galvos odą.

Dėl didelio kiekio vitaminų, guajavos aliejus apsaugo nuo plaukų slinkimo, atstato plaukų gyvybingumą, tuo pačiu prisideda prie palukų stiprinimo, suteikia blizgesį ir žvilgėjimą.

Aktyvūs filtrai

Guajavos sėklų aliejus

Kaina 10,00 EUR

Išgavimo būdas: Ekologiškas, nerafinuotas, šalto spaudimo Kilmės šalis: Dominikos Respublika Guajavos sėklų aliejus yra išgaunamas iš guajavos vaisių sėklų. Jame gausu vitaminų A ir C, kuris apsaugo nuo pirmalaikio senėjimo ir raukšlių, išlaiko odos elastingumą ir kovoja su laisvaisiais radikalais. Guajavos aliejuje taip pat yra vitamino B, antioksidantų,...