Ajurvedinis aliejus plaukams Bhringraj

BHRINGRAJ ALIEJUS yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori rūpintis savo plaukais natūraliu būdu ir pasinaudoti Bhringraj aliejaus, vadinamo "plaukų žolelių karaliumi" ajurvedinėmis galiomis. Prasiskverbia giliai į galvos odą, maitina plaukų folikulus ir atgaivina miegančius plaukus, todėl jie tampa storesni, stipresni ir sveikesni.

AJURVEDOS TRADICINIU BŪDU IŠGAUTAS BHRINGRAJ ALIEJUS  be kenksmingų cheminių medžiagų, priedų ar dirbtinių kvapiklių, nenaudojant sintetinių ir mineralinių aliejų.  Pagamintas iš Indijos laukinėje gamtoje užaugusių, etiškai surinktų laukinių, pesticidais neapdorotų ir geriausios kokybės Bhringraj žolelių.

VALO GALVOS ODĄ NUO PLEISKANŲ IR KITŲ NEŠVARUMŲ. Valo galvos odą nuo pleiskanų,  nešvarumų, negyvų ląstelių sankaupų, atveria užsikimšusius plaukų svogūnėlius, aprūpina deguonimi, todėl plaukai sustiprėja ir greičiau auga.

MAŽINA, LĖTINA ŽILIMĄ. Aliejus vėlina plaukų žilimą, padeda išlaikyti plaukų spalvą ir suteikia jiems švytėjimo. Pagerina bendrą plaukų išvaizdą, padeda sustiprinti plaukus.

STABDO PLAUKŲ SLINKIMĄ, LŪŽINĖJIMĄ.  Maitina, kondicionuoja plaukus ir galvos odą. Aliejuje gausu maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminas E, geležis, magnis, kalcis ir polipeptidai, kurie padeda maitinti ir stiprinti plaukus nuo šaknų iki galiukų, ramina galvos odą ir gerina kraujotaką, stabdo plaukų lūžinėjimą. Skatina naujų plaukų augimą, stabdo ankstyvą plaukų žilimą, padeda palaikyti natūralią pH pusiausvyrą, todėl galvos oda tampa sudrėkinta ir sveika. Tradiciškai naudojamas sausiems ir pažeistiems plaukams atgaivinti. Jis padeda atkurti natūralų blizgesį ir spindesį, suteikdamas plaukams švytinčią ir žvilgančią išvaizdą.

TURI RAMINANTĮ POVEIKĮ. Padeda atsipalaiduoti po darbo dienos, vėsina galvą ir ramina protą, todėl puikiai tinka galvos odai ir pėdoms masažuoti.

NAUDOJIMAS. Bhringraj aliejų galima įmasažuoti tiesiai į galvos odą. Kad pasiektumėte geresnių rezultatų, prieš naudojimą jį galima pašildyti apie 30 sekundžių. Švelniai masažuokite aliejų sukamaisiais judesiais apie 15 minučių ir palikite jį plaukuose bent 30 minučių, geriausia - per naktį. Tada plaukus išplaukite kaip įprastai.

Aktyvūs filtrai

Ajurvedinis aliejus...

Kaina 9,00 EUR

Išgavimo būdas: Šalto spaudimo, nerafinuotas (Bhringraj žolelių ekstraktas maceruotas sezamų aliejuje) Kilmės šalis: Indija Žymės: plaukų slinkimas, pleiskanos, žilimas BHRINGRAJ ALIEJUS yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori rūpintis savo plaukais natūraliu būdu ir pasinaudoti Bhringraj aliejaus, vadinamo "plaukų žolelių karaliumi" ajurvedinėmis...