Filtruoti pagal

Prausikliai, hidrolatai veidui

Tinkamas odos nuvalymas, tai raktas į sveiką, jaunesnę odą ir veiksmingesnį priežiūros priemonių įsisavinimą.

Veido prausiklis - tai pirmoji odos priežiūros priemonė, kuri turėtų būti naudojama ryte ir vakare. Labai svarbu tinkamai pašalinti riebalų sankaupas, nuvalyti makiažą, nuplauti dulkes ir kitus nešvarumus.

Renkantis prausiklį, būtina atkreipti dėmesį, kad jo sudėtyje nebūtų emulsiklių, stabilizuojančių ir rišančių medžiagų, dirbtinų kvapų. Jie ne tik ardo odos PH, bet ir sukelia alergijas, sausina odą. Mes rekomenduojame natūralų, žolinį veido prausiklį. Jame nėra muilo, be dezinfekuojančių priedų, pagamintas iš kviečių gemalų.

Kelis kartus per savaitę rekomenduojame naudoti vynuogių sėklų veido šveitiklį, kuris valo odą, gerina jos tonusą, atveria užsikimšusias poras.

Aktyvūs filtrai

Veido valiklis sausai odai...

Kaina 37,00 EUR

Švelnus valomasis pienelis normaliai ir sausai odai. Augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagos nepažeidžia odos pH pusiausvyros ir neerzina jautrios odos. Šalina iš aplinkos ant odos patekusius nešvarumus ir makiažo likučius, suteikia malonų gerbūvio prabangos ir komforto jausmą, gerina drėkinimą ir odos elastingumą. Kiekis: 200ml