Ajurvedinis aliejus plaukams Amla

NATŪRALUS AJURVEDINIS AMLA ALIEJUS  maitina galvos odą, drėkina sausus, lūžinėjančius plaukus, stiprina plaukus nuo šaknų iki galiukų, skatina vešlių, sveikų ir žvilgančių plaukų augimą.

AJURVEDOS TRADICINIU BŪDU IŠGAUTAS AMLA ALIEJUS.  Be kenksmingų cheminių medžiagų, priedų ar dirbtinių kvapiklių, nenaudojant sintetinių ir mineralinių aliejų.  Pagamintas iš Indijos laukinėje gamtoje užaugusių, etiškai surinktų laukinių, pesticidais neapdorotų ir geriausios kokybės Amla, kitaip vadinamo indiškojo agrasto vaisių.

MAITINA, KONDICIONUOJA PLAUKUS IR GALVOS ODĄ. Amla aliejus turtingas esminėmis riebalų rūgštimis, Vitaminu C, antioksidantais, kurie ne tik saugo nuo aplinkos žalingo poveikio, bet ir stiprina plaukus, drėkina, mažina sausumą ir pleiskanas. Dažnai naudojamas kaip natūralus kondicionierius silpniems, dažytiems plaukams, po cheminio garbanojimo, plaukų teisinimo ir kitaip pažeistiems plaukams. Pagerina plaukų tekstūrą, apsaugo nuo plaukų skilinėjimo.

MAŽINA, LĖTINA ŽILIMĄ. Aliejus vėlina plaukų žilimą, padeda išlaikyti plaukų spalvą ir suteikia jiems švytėjimo. Pagerina bendrą plaukų išvaizdą, padeda sustiprinti plaukus.

NAUDOJIMAS. Amla aliejų galima įmasažuoti tiesiai į galvos odą. Kad pasiektumėte geresnių rezultatų, prieš naudojimą jį galima pašildyti apie 30 sekundžių. Švelniai masažuokite aliejų sukamaisiais judesiais apie 15 minučių ir palikite jį plaukuose bent 30 minučių, geriausia - per naktį. Tada plaukus išplaukite kaip įprastai.

Aktyvūs filtrai

Ajurvedinis aliejus...

Kaina 9,00 EUR

Išgavimo būdas: Šalto spaudimo, nerafinuotas (Amla vaisiai maceruoti sezamų aliejuje) Kilmės šalis: Indija NATŪRALUS AJURVEDINIS AMLA ALIEJUS  maitina galvos odą, drėkina sausus, lūžinėjančius plaukus, stiprina plaukus nuo šaknų iki galiukų, skatina vešlių, sveikų ir žvilgančių plaukų augimą.