Filtruoti pagal

Naturalmente "InBloom" linija

"InBloom" linija

„InBloom“ – ajurvedinės „Elements“ linijos naujas įvaizdis ir patobulintos botaninės formulės. Produktų poveikis išliko tas pats: tai galvos odos problemų sprendimas ir plaukų struktūros rekonstrukcija per kasdieninius produktus, naudojamus namuose bei procedūras, pritaikytas atlikti grožio salonuose.

Linija "InBloom" sudaryta iš serumų, naudojamų prieš plaukų trinkimą bei šukavimą, iš šampūnų ir restruktūrantų (atstatyti plauko struktūrai). Tai atsakymas į galvos odos, bei plaukų kasdieninės priežiūros būtinumą.

Tik organiniai botaniniai ingredientai, derantys su mūsų oda, plaukais ir organizmu, leidžia pasiekti puikių rezultatų plaukų slinkimo prevencijoje ir mūsų sveikatos pusiausvyros išlaikyme.
„InBloom“ skirstoma į keturias produktų grupes:

Detox ???? 
Moisturizing ????
Calming ????
Lush ???? 

Ekologinės "InBloom" procedūros sukurtos kaip prevencinė priemonė nuo pleiskanų ir plaukų slinkimui stabdyti, bei probleminių galvos odų anomalijoms šalinti. Procedūrų tikslas – sustabdyti plaukų slinkimą ir pleiskanų atsiradimą normalizuojant, valant ir subalansuojant galvos odą.

Aktyvūs filtrai

NATURALMENTE Šampūnas...

Kaina 22,00 EUR

Ekologinė plaukų rekonstrukcija Specialiai skirtas plaukams po cheminių procedūrų. Atkuria plaukų struktūrą, jie tampa šilkiniai ir žvilgantys. Sudėtis: Pačulė: drėkina, skatina ląstelių atsinaujinimą. Bergamotė: regeneruoja, dezodoruoja. Cinamonas: stiprina plauko svogūnėlį, skatina plaukų augimą.

NATURALMENTE maitinanti...

Kaina 24,00 EUR

Maitinanti - atpalaiduojanti Balzaminė kaukė puikiai maitina ir atpalaiduoja plaukus jų neapsunkindama. Plaukai tampa sveiki, tvirti ir žvilgantys. Sudėtyje yra 100% eteriniai aliejai, gauti iš biologinio ūkininkavimo. Sudėtis: Pačulė: drėkina, skatina ląstelių atsinaujinimą. Apelsinas: dezodoruoja, valo. Kvapioji kananga (ylang ylang):...

NATURALMENTE Šampūnas...

Kaina 22,00 EUR

Jautrios odos terapija specialiai skirtas jautriai, sudirgintai, pažeistai odai. Puikiai trenkia plaukus bei išvalo odą, ramina jos sudirgimus bei paraudimus. Sudėtyje yra 100% eteriniai aliejai, gauti iš biologinio ūkininkavimo.  Sudėtis: Levanda: regeneruoja, valo, priešuždegiminė. Melisa: ramina, atpalaiduoja, gerina kraujotaką. Rožė: ramina, skatina...

NATURALMENTE drėkinamoji...

Kaina 24,00 EUR

Drėkinanti - atpalaiduojanti Dėl sudėtyje esančių guaro dervos ir sojos hidrolato puikiai atpalaiduoja plaukus ir giliai drėkina jų neapsunkindama. Plaukai tampa sveiki, tvirti ir žvilgantys. Sudėtis: Hidrolizuoti sojos proteinai: maitinimas, žvilgesys, apsauga. Simondsija: maitina, minkština, suteikia žvilgesį. Apelsinas: dezodoruoja, valo.

NATURALMENTE Šampūnas...

Kaina 22,00 EUR

Sausos odos terapija Šampūnas specialiai skirtas nuo plaukų slinkimo ir sausoms pleiskanoms šalinti. Puikiai ir švelniai valo sausą odą bei drėkina ją. Sudėtis: Mėta: priešuždegiminės savybės, atpalaiduoja. Eukaliptas: Prieš pleiskanas, germicidas. Čiobrelis: antiseptikas, balzamuoja, tonizuoja.