Atstatomoji plaukų priežiūros linija

1. Atstatomasis šampūnas + 2. Giluminio atstatymo kondicionierius + 3. Blizgesys plaukams + 4. Atstatomasis serumas = REZULTATAS : minkšti, paslankūs ir pamaitinti plaukai.

Atstatomoji linija skirta labai sausų ir stipriai pažeistų plaukų priežiūrai. Giliai maitina plaukus ir galvos odą, atstato drėkinimo pusiausvyrą ir pašalina matinį efektą atsiradusį dėl išsausėjusių plaukų.

VEIKLIEJI INGREDIENTAI: Arganų eterinis aliejus, vanilės eterinis aliejus, alijošiaus lapų ekstraktas. Naudokite visus šiuos produktus kaskart kai plaunate galvą ir didžiuokitės savo plaukų grožiu.

Aktyvūs filtrai

My.Organics Atstatomasis...

Kaina 17,00 EUR

Maitinantis šampūnas, skirtas labai sausiems, nualintiems ir stipriai pažeistiems plaukams. Profesionalus, augalinio pagrindo produktas valo ir drėkina visų tipų plaukus, ypač sausus ir stipriai chemiškai paveiktus. Dėka ramunėlių ,kviečių proteinų, keratino ir argano aliejaus, valo ir drėkina, bei atstato visų tipų plauku. Kruopščiai parinktas vitaminų...

My.Organics Giluminio...

Kaina 18,00 EUR

Atstatomasis kondicionierius labai sausiems, išsišakojusiems plaukams. Tai profesionali, giliai veikianti priemonė. Intensyviai atstato labai sausus, išsišakojusius plaukus. Šilko ekstraktai ir eteriniai aliejai sudaro gilų drėkinimo procesą. Idealiai tinkanti priemonė po cheminio sušukavimo ar kito cheminio poveikio, kai plaukai yra sausi, pasišiaušę,...