Rozmarinų eterinis aliejus

Rozmarinų aliejus yra puikus smegenų veiklos stimuliatorius, gerina atmintį.  Rozmarino garų inhaliacija naudojama esant kvėpavimo takų ligoms. Šis aliejus yra geras analgetikas, naudojamas skausmui malšinti, palengvina reumato ar artrito sukeliamus skausmus. Tinka vonioms, kompresams, masažinių aliejų gamybai, pavargusiems ir sustingusiems raumenims gydyti.  Tradiciškai rozmarinų aliejus naudojamas odos ir plaukų priežiūrai.  Šis aliejus skatina plaukų augimą, mažina slinkimą, naikina pleiskanas. Rozmarinai yra stiprūs antiseptikai jie prailgina kosmetikos priemonių galiojimo laiką. Dedamas į vabzdžius atbaidančius preparatus.

4,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Rozmarinų eterinis aliejus gaminamas iš žiedų šalto spaudimo būdu. Jis yra blyškios šiaudų spalvos, turi aštrų ir skvarbų kvapą. Tai stimuliuojamų savybių turintis aliejus, jo kvapas ir poveikis yra šiltas ir aštrus.

Rozmarinų aliejus yra puikus smegenų veiklos stimuliatorius, gerina atmintį.

Rozmarino aliejaus garų inhaliacija naudojama esant kvėpavimo takų ligoms.

Šis aliejus yra geras analgetikas, neturintis raminamojo poveikio, kuriuo pasižymi daugelis kitų skausmą malšinančių aliejų. Palengvina reumato ar artrito sukeliamus skausmus. Tinka vonioms, kompresams. Prieš pilant į vonią būtina jį atskiesti su baziniu aliejumi.

Jis puikiai tinka masažinių aliejų gamybai, pavargusiems ir sustingusiems raumenims gydyti.Tinka įsimasažuoti prieš treniruotes ar varžybas, kaip raumenis stimuliuojančią priemonę.

Tradiciškai rozmarinų aliejus naudojamas odos ir plaukų priežiūrai. Jo pilama į skalavimo vandenį, skirtą tamsiems plaukams. Šis aliejus skatina plaukų augimą, mažina slinkimą. Naudojamas esant pleiskanoms ar odos problemoms.

Plaukų šaknų masažui: 3–5 lašai į 20 g pagrindinio masažo aliejaus ar tepalo; į šlakelį plaukų balzamo įmaišyti 1 lašą rozmarinų eterinio aliejaus, įmasažuoti į galvos odą ir plaukus, palaikyti 3–5 min.;įmaišyti 5 lašus rozmarinų aliejaus į valg. šaukštą (15 ml) pašildyto, suskystėjusio nerafinuoto kokosų aliejaus (nerafinuotas kokosų aliejus – puikiausias bazinis aliejus galvos–plaukų masažui), masažuoti galvą bent 10 min. Galima palikti kaip plaukų kaukę per naktį. Ryte išplauti plaukus švelniu šampūnu.

Rozmarinai yra stiprūs antiseptikai jei prailgina kosmetikos priemonių galiojimo laiką. Todėl galima naudoti gamyboje kaip natūralų konservantą.

Naudojimas

Naudojamas kosmetikos priemonių gamybai ir kaip aromaterapinė priemonė buityje.

Konsistencija: skysta

Nata: viršutinė

Kvapo stiprumas: stiprus

Tinka mišiniuose su: Baziliku, Bergamote, Kedru, Bosvelijomis, Imbieru, Citrina, Apelsinu, Pipirmėte.

Ingredients

Rosemary Essential Oil (Tunisia) (Rosmarinus Officinalis )
Certified Organic. Quality Assurance International-National Organic Program Certificate of Compliance. Certificate# C0048285-NOPHPC-6
Kilmės šalis: Tunisas
Kiekis: 5ml
10 Prekės