Hialurono serumas (Hyaluronic Serum). Kiekis 29 ml.

Šis serumas suteiks maksimumą drėgmės su 10 kartų didesniu hialurono rugšties kiekiu nei kituose produktuose, tai mūsų speciali formulė su DMAE, liposomomis ir jūros dumblių ekstraktu, kurie tonizuoja odą, padeda hialurono rūgščiai įsiskverbti į gilesnius odos sluoksnius. Iki 1000 kartų padidina drėgmės kiekį odoje, ne tik lygina odą ir suteikia jai putlumo, bet ir mažina raukšles.

46,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Hialurono rūgštis, natūraliai gaminasi mūsų organizme. Apie 50 procentų visos organizmo hialurono rūgšties yra odoje.

Hialurono rūgštis sulėtina odos paviršiaus ragėjimo procesus, šalina toksinus, atkuria odos drėgmę bei elastingumą, neleidžia atsirasti raukšlėms ir kitiems senėjimo požymiams. Ši rūgštis gali padėti išlaikyti lygią ir elastingą odą.

Senėjant rūgšties kiekis mažėja, nes mažiau sintezuojama, be to, hialurono rūgštis persiskirsto – pereina iš epidermio į dermą. Dėl šių abiejų priežasčių oda plonėja, sensta, sumažėja odos drėkinimas.

Norint išlaikyti gražią odą tenka papildomai vartoti hialurono rūgšties

Naudojimas

Nuplaukite veidą valikliu. Nusausinkite. Ištepkite serumu veidą, kaklą ir paakius. Leiskite nudžiūti. Naudokite kitas veido priežiuros priemone jei būtina.

Ingredients

Deionized Water, Glycerine, Seaweed Extract, Hyaluronic Acid, Polysorbate-20, Sodium PCA, Lecinol, DMAE, Vitamin C Ester.

Kilmės šalis JAV

000017
7 Prekės