Balzamas kūdikiams (100 % natūralus, nerafinuotas) 120 ml

Šis kūdikių balzamas, pagamintas iš natūralių, ekologiškų, kūdikiams saugių ingredientų. Balzamo sudėtinės dalys tai prabangūs aliejai, sviestai, kurie yra pritaikyti kūdikėlių kūnelių priežiūrai. Jie padės puoselėti, saugoti nuo iššutimų ir stiprinti jautrią, lengvai pažeidžiamą mažylių odelę. Balzamas yra kūdikiško minkštumo, švelnus, labai lengvai tepasi. Tai tikra atgaiva mažylio kūneliui. Šis balzamas ne tik apsaugo, bet ir drėkina, sugydo, naikina išsausėjimus, suminkština jautrią kūdikėlių odytę. Jis tarsi apgaubia kūdikėlio kūnelį apsaugine plėvele, kuri neleidžia drėgmei išgaruoti ir neleidžia susidaryti išsausėjimams

15,00 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 20-40 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

INGREDIENTŲ SVYBĖS:

Beeswax: (Bičių vaškas) visiškai netoksiškas, žinomas, dėl savo gydomųjų savybių. Gerina odelės būklę, “užrakina” drėgmę, puoselėja odos lasteles ir saugo ją nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Bičių vaškas efektyviai minkština odą ir sukuria ilgalaikį, apsauginį sluoksnį. Tai yra natūralus maitinantis drėkiklis, kuris įveikia uždegimus, alergenus, bakterijas.

Cupuacu Butter: (Kupuasu sviestas) turi žymiai daugiau drėkinamųjų galių, nei kakavos sviestas, jo sudėtyje nėra kofeino. O tai labai svarbu naujagimiams. Turtingas vitaminu C. Kupuasu sviestas minkština, ramina, gerina elastingumą gausiai drėkindamas odelę. Suteikia odelei gilų, ilgalaikį drėkinimą, apsaugo ja nuo išsausėjimų, iššutimų. Ramina ir gydo dermatitų ir egzemų suerzintą, sudirgintą odelę ir saugo nuo būsimų suerzinimų.

Rice Bran Oil: (Ryžių sėlenų aliejus) maitina odą, ją apsaugodamas nuo žalingo aplinkos poveikio, naikina uždegimus, mažina diskomfortą. Ypač ramina niežėjimus. Gausus antioksidantais, vitaminu E, Omega 3,6,9 riebiosiomis rugštimis, kas palaiko optimaliai sveiką odelę. Skatina kraujotakos cirkuliaciją, atstato natūralų lipidų sluoksnį.

Apricot Kernel Oil: (Abrikosų kauliukų aliejus)- gausus vitaminų A, B1, B2, B6, B17, E, C. Jautrią odelę padaro švelnia ir elastinga, maitina bei ramina suerzinimą ir uzdegimus.

Calendula oil:(Medetkų aliejus) - padės puoselėti, saugoti nuo iššutimų ir stiprinti jautrią, lengvai pažeidžiamą mažylių odelę. Sugydo pabėrimus, paraudimus ir kitus odos negalavimus.

Coconut butter:  (Kokosų sviestas) - turi daug naudingų antibakterinių, antivirusinių savybių. Natūraliame, nerafinuotame kokosų svieste, kaip ir motinos piene gausu "Lauric" rūgšties, kuri stiprina imuninę sistemą, sunaikina pavojingus virusus ir bakterijas. Tai saugi, natūrali priemonė, kuri saugo nuo iššutimų ir stiprina jautrią, lengvai pažeidžiamą mažylių odelę. Tinka ant kūdikių galvytės odos susidariusios luobelės priežiūrai.

Shea butter: Nerafinuotame taukmedžių svieste yra visi elementai, kurie yra būtini palaikyti sveikos odelės balansui (odelė aprūpinama visais reikalingais vitaminais ir elementais). Turi natūralių priešuždegiminių medžiagų, todėl labai naudingas vabzdžių įkandimų, alergijų, nudegimų, nušalimų ar sumušimų atvejais. Puiki apsauga nuo šalčio ir vėjo.

Naudojimas

Šis balzamas tinka ne tik užpakaliuko, bet ir viso kūnelio priežiūrai. Tepkite po maudynių visą kūnelį arba ant švariai nuplauto užpakaliuko. Taip pat tinka suaugusiems, esant probleminei odai (išsausėjimams, dermatitui, egzemai).

Ingredients

Shea butter, Coconut butter, Cupuacu butter, Calendula, Ricebran oil, Apricot kernel oil, Vitamin E, Beeswax.
9 Prekės