Taukmedžių sviestas su ramunėle ir neroliu 120 ml

Ramunėlių ir nerolio eteriniai aliejai, taukmedžio sviestą praturtina savo unikaliomis savybėmis.

Ramunėlių eterinio aliejaus sudėtyje yra daug įvairių cheminių komponentų. Vienas iš jų yra bisobololis, kuris sėkmingai padeda gydyti išorinius ir vidinius uždegimus, turi puikių dezinfekuojančių savybių. Ramunėles malšina skausmą, ramina, tinka naudoti esant įvairiems odos susirgimams, kaip egzema, dilgėlinė, sausa, besilupanti, niežtinti oda, raudonoms dėmėms gydyti. Ramunėlės turi kraujagysles siaurinantį poveikį, gali padėti sumažinti skruostų raudonį, sustiprinti kapiliarus. Ramunėlių eterinio aliejaus poveikis yra dvigubas, jo nuostabus kvapas, padeda nurimti po įtemptos, sunkios darbo dienos, o tai turi didelės įtakos, odos problemų šalinimui.

12,50 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 20-40 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Nerolio eterinis aliejus ypač veiksminga odos priežiūros priemonė, nes turi ypatingų savybių, stimuliuojančių naujų ir sveikų ląstelių augimą, todėl, galima sakyti, kad jis atjaunina odą. Šis aliejus tinka visų tipų odai, tačiau labiausiai - sausai ir jautriai. Jis turi elastingumą palaikančių savybių, todėl tinka naudoti, kaip prevencinę priemonę nuo strijų.

Naudojimas: Nedidelį kiekį sušildykite delnuose ir įmasažuokite į drėgną odą.

Ingredients: Butyrospermum parkii (100 % natūralus, nerafinuotas, ekologiškas Taukmedžių sviestas iš Vakarų Afrikos), Chamomile ( Anthemis nobilis L ) essential oil, Neroli ( Citrus aurantium amara ) essential oils.

95 Prekės