Taukmedžio, tucuma, kakavos ir mangų sviesto mišinys 120ml

Nerafinuotų, natūralių taukmedžio, tucuma, kakavos ir mango sviestų mišinys, tikras desertas Jūsų kūnui.

Šis mišinys turtingas vitaminais A, B, C ir lauro, miristo, oleino rūgštymis ir aminorūgštymis. Šios aktyviosios veikliosios medžiagos pasižymi priešuždegiminėmis, drėkinamosiomis, maitinamosiomis, regeneruojančiomis savybėmis, veikia kaip antioksidantai neutralizuoja žalingus laisvuosius radikalus, užkerta kelią vėžinių ląstelių ir navikų formavimuisi.

Nerafinuotų sviestų mišinys rekomenduojamas esant odos problemoms, kaip sausumas, egzema, psoriazė, dermatitas, suskeldėjimai ar šerpetojimas, taip pat masažui, esant raumenų skausmams, patempimams.

Tinka naudoti nėštumo metu, kaip prevencinę priemonę nuo strijų, palaiko odos elastingumą.

10,00 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 20-40 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Šiuose produktuose nėra jokių chemikalų, parabenų, SLS, Sodium Laurethe Sulfate, Urea, DMDM, Phthalatų. Pastaruojus metu daug diskutuojama apie šių sudedamųjų dalių kenksminkumą sveikatai. Saugokite savo šeimą ir naudokite saugią kosmetiką. Tai tas pats, kaip maistas. Labai svarbu, kokias priemones naudojate. Per odą į jūsų organizmą patenka visos kenksmingos medžiagos, kurios žaloja sveikatą ir teršia organizmą.

Naudojimas: Sušidykite mišinį delnuose ir įmasažuokite į drėgną odą. Įspėjimas dėl alergijos: jei esate alergiški lateksui ar riešutams, prieš naudodami šį produktą pasikonsultuokite su gydytoju.

Ingredients: Butyrospermum parkii (Pure, organic, unrefined Shea butter), Astrocarylum Tucuma ( Unrefined Tucuma) Seed Butter, Theobroma cacao (Pure unrefines Cocoa butter), Mangifera indica (Pure, organic Mango) seed butter.

99 Prekės