Prabangus, tropinis sviestas kūnui 120 ml

Šis sviestas - tikra dovana jūsų kūnui. Tai maloniausias, kreminės konsistencijos sviestas, kuris puikiai tirpsta delnuose. Šio sviesto kvapui, negalima atsispirti. Šokolado - citrinų kvapas, leis jums mintyse pabėgti į romantišką savo svajonių nuotykį. Švelnus prisilietimas cupuacu sviesto, egzotiškas argano aliejus, gundantis kakavos sviestas, šiam kremui suteikia prabangos. 

Pagrindinis ingredientas yra laukinėse Rainforest džiunglėse subrandintas cupuacu sviestas. Jis yra unikalus tuo, kad turi neįtikėtinai stiprių antioksidacinių savybių. Jame gausu: omegas 3 ir 6, antioksidantų, įskaitant vitaminą A ir C. Jis yra kūno odos maistas, nepakeičiamas riebiųjų rūgščių, amino rūgščių, fosforo, ląstelienos ir vitaminų B1, B2 ir B3, šaltinis. 

15,00 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 20-40 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Šis mišinys padės išlaikyti drėgmę odoje visą dieną. Ko pasekoje jūsų oda bus minkšta ir elastinga.

Naudojimas: Sušildykite sviestą delnuose ir įmasažuokite į drėgną odą.

Ingredients: Wild harvested Cupuaçu (Theobroma grandiflorum) Butter, Cacao (Theobroma cacao) Butter, Mango (Mangifera indica) Butter, Camelia (Camellia sinensis) Oil, Ricebran (Oryza savita) Oil, Wheatgerm (Triticum sativum) Oil, Argan (Argania Spinosa) Oil, Vitamin E (Tocopherol), Lemon Essential Oil (Citrus limonum). 

99 Prekės