Ypač turtingas anticeliulitinis sviestas 120ml

Šio anticeliulitinio sviesto pagrindinis ingridientas yra Cupuaçu sviestas iš Amazonių džiunglių. Cupuaçu svieste yra Polyphenols (Antioxidant Phytonutrients) vadinamas Theograndinas. Tai pats veiksmingiausias antioksidantas. Tokio galingo antioksidanto niekur žemėje nerasite.

Šis sviestas pripildytas omega 3, 6. Jame yra  mažiausiai 9 antioksidantai, jų tarpe Vitaminais A, C, selenium. Tai supermaistas jūsų kūnui, su būtinosiomis riebiosiomis rūgštimis, Amino rūgštimis, Fosforu, Geležimi, Kalciu, Vitaminais B1, B2 ir B3 (Niacinu).

Cupuaçu sviestas pasižymi unikalia savybe išlaikyti drėgmę. Jo dėka lengviau įsisavinama kitų ingridientų savybės.

15,00 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 20-40 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Padeda atstatyti odos natūralią drėgmę ir elastingumą. Sumažina išbrinkimą, skatina lastelių atsinaujinimą. Šalina skysčius, gerina kraujo cirkuliaciją ir kolageno, elastino sintezę. Tokiu būdu stangrina, drėkina odą, mažina apimtis, atkuria odos elastingumą.

Malonaus, saldaus citrininio šokolado kvapo, nepaprastai švelnus, labai lengvai tepasi ir įsigeria. Jis neleidžia riebalams kauptis ląstelėse, skatina kolageno gamybą. Kartą pabandę tikrai nenustosite naudoję.

Naudojimas: Sušildykite sviestą delnuose ir įmasažuokite į drėgną odą. *** Norint pasiekti greitesnių ir geresnių rezultatų, prieš įmasažuojant šį sviestą, nušveiskite (nupilinguokite) odą. Nušveista, įkaitinta oda atveria poras, suaktyvėja skysčių išsiskyrimas iš audinių ir pagerėja aliejų įsiskverbimas į gilesnius odos suoksnius. Aktyviais judesiais masažuokite sviestą iš apačios į viršų, taip suaktyvinama linfos apytaka, suaktyvėja poodinių riebalų skaidymasis. Jau po 10 dienų kurso, pastebėsite sumažėjusias apimtis ir lygesnę odą.*** Pilingui galite naudoti jūros druską ar rudąjį cukrų sumaišytą su turimu aliejumi ar kavos tirščius. Taip pat rekomenduojame naudoti kartu su anticeliulitiniu muilu.

Ingredients: Wild harvested Cupuaçu (Theobroma grandiflorum) Butter, Cacao (Theobroma cacao) Butter, Mango (Mangifera indica) Butter, Camelia (Camellia sinensis) Oil, Ricebran (Oryza savita) Oil, Wheatgerm (Triticum sativum) Oil, Argan (Argania Spinosa) Oil, Vitamin E (Tocopherol), Lemon Essential Oil (Citrus limonum).

17 Prekės