Pagrindinis

Taukmedžio sviestas

TAUKMEDŽIŲ SVIESTO GYDOMOSIOS SAVYBĖS

Taukmedžių sviestą virš gamtoje sutinkamų aliejų iškelia unikalios gydomosios ir drėkinamosios savybės. Taukmedžių sviesto sudėtyje yra biologiškai aktyvių (gydomųjų) ingredientų (apie 10%.), kurie greitina žaizdų gijimą, nuramina sudirgusią odą, mažina niežėjimą, gydo išsausėjimų pažeistą odą, slopina uždegimus, labai svarbūs probleminei odai, esant alerginiam dermatitui, egzemai, psoriazei, žaizdom ir sumušimam.

Pagrindiniai biologiškai aktyvūs ingredientai dalyvaujantys gydymo procese: Vitaminas A, Vitaminas E, Cinnamic Acid, Phytosteroliai, Triterpenai ir Lateksas.Šios sudedamosios dalys gaminasi ir kaupiasi taukmedžio riešuto sėklose. Jos išgaunamos iš riešuto lastelių kartu su aliejumi. Tik nerafinuotame svieste išsaugomas maksimalus kiekis gydomųjų savybių. Rafinavimo metu panaikinama ne tik spalva ir kvapas, bet ir visos gydomosios savybės.

Taukmedžių sviestas turi natūralių priešuždegiminių medžiagų, todėl labai naudingas vabzdžių įkandimų, alergijų, nudegimų, nušalimų ar kitų odos pakenkimų atvejais; Tinka masažiui, gerina kraujotaką; Taip pat esant raumenų skausmams ir patempimams, prieš ir po treniruočių ; Gelbsti nuo strijų nėštumo metu; Mažina randus; Puikiai apsaugo, sugydo nušutusią jautrią kūdikių odelę;

TAUKMEDŽIŲ SVIESTO DRĖKINAMOSIOS SAVYBĖS

Drėkinamųjų sudedamųjų dalių yra apie 90%. Pagrindiniai aktyvūs ingredientai dalyvaujantys drėkinimo procese: Triglyceridai, Diglyceridai, Monoglyceridai, kompleksinis derinys iš Monoglyceridų, kompleksinis derinys iš Digliceridų ir Nesočiosios riebalų rūgštys. Taukmedžių svieste yra labai didelis kiekis Vitaminų A, E ir F.

Taukmedis aktyvina Kolageno gamybą, kuris skatina ląstelių atsinaujinimą ir gerina kapiliarinę cirkuliaciją. Taukmedžių svieste yra visi elementai, kurie yra būtini palaikyti sveikos odos balansui (oda aprūpinama visais reikalingais vitaminais ir elementais), elastingumui (sutvirtina odą bei ją stangrina, suteikia odai tamprumo) ir odos tonui (padeda sumažinti pigmentacijos ženklus ir dėmių atsiradimą).

Jaunina, drėkina sausą ir senstančią odą. Užkerta kelią ankstyvom raukšlėm ir mažina giliąsias raukšles. Minkština suskeldėjusią lūpų, suskirdusių rankų, pėdų odą ir kitus odos įtrūkimus; Nuramina jautrią vyrų odą, ypač po skutimosi;

Apsaugo nuo vėjo ir saulės. Turi natūralią UV apsaugą. Saugo nuo saulės spindulių, sukeliančių odos vėžį; Padeda atsigauti sausai ir pleiskanojančiai odai po nudegimų saulėje;

Skatina plaukų augimą, atgaivina juos ir atnaujina, apsaugo nuo lūžinėjimų;

TAUKMEDŽIŲ SVIESTO SPALVA

Natūralus nerafinuotas taukmedžių sviestas yra geltonos, dramblio kaulo, gelsvai rusvas arba šviesiai rusvos spalvos, bet niekada nebūna sniego baltumo. Dramblio Kaulo spalvos taukmedis dažniausiai atkeliauja iš Dramblio Kaulo Salos (Ivory Coast) arba Burkina Faso. Vakarų Afrikos (Ganos) yra geltonas, rusvas, smėlio spalvos.

Komentuokite