Pagrindinis

7 žingsniai norint gerai išplauti plaukus

7 žingsniai norint gerai išplauti plaukus

7 žingsniai norint gerai išplauti plaukus

  1. IŠŠUKUOKITE. Iššukavus sausus plaukus prieš plovimą, pašalinsime iš jų mazgelius, susivėlimus. Išplovus, plaukai bus laisvi, geriau išsišukuos, nesivels.

  2. Prieš šampūnuojant galvos odą ir plaukus, juos pirma išskalaukite šiltu vandeniu. Tai atveria poras ir  pašalina aliejaus bei nešvarumų perteklių ir šampūnas žymiai geriau putos.

  3. Naudokite nedidelį kiekį šampūno. (Čia galioja taisyklė - daugiau, nereiškia  - geriau.) Svarbu ne kiekis, o kokybė. Ir būtinai šampūną suaktyvinkite, sušildykite delnuose. Tik jau delnuose išputojusį šampūną įmasažuokite švelniais judesiais į galvos odą.

  4. Išskalaukite plaukus su gausiu šilto vandens kiekiu. Šampūnas valo galvos odą, o  plaukus plauna vanduo. Skalaudamos masažuokite galvos odą pirštų pagalvėlėmis, bet tik ne gremžkite nagučiais :)

  5. Galvos šampūnavimą kartokite. Pirmu šampūnavimu surišame ir išplauname nešvarumus, antruoju, pasisavinamos, šampūne esančių ingredientų, puikiosios savybės. Taip pat pirmą kartą galime naudoti šampūną skirtą galvos odai, antrą kartą plauko ilgiui.

  6. KONDICIONIERIUS BŪTINAS. Šampūnas "atveria" plauko žvyną, išvalo, o kondicionierius ar kaukė plauko žvyną uždaro, pamaitina, suminkština plauką ir suteikia žvilgesio. Nenaudodami kondicionieriaus, paliekate plauką „atvirą”, pasišiaušusį, neapsaugotą, taip plaukai greičiau nušiūra ir pradeda lūžinėti.

  7. Išskalaukite plaukus su gausiu šilto vandens kiekiu. Skalaudamos masažuokite galvos odą pirštų pagalvėlėmis. PABAIGAI - perliekite šaltu vandeniu. (Tobula, jei jis būtų praturtintas druska su lašeliu eterinių aliejų mišinio.) Tai puikiai suaktyvina galvos odos kraujotaką, suteikia plaukams papildomo žvilgesio :)

Komentuokite