• Sumažinta kaina

Švytinčių Akių Serumas (Luminous Eye Serum) 29ml

Tai priemonė, galinti dar labiau sumažinti paakių patinimą, raukšles, patamsėjimus ir maišelius po akimis. Kliniškai patvirtinta, kad Eyless™ (dipeptidas 2) veikia pagrindinę priežastis, dėl kurių formuojasi maišeliai po akimis ir paakių patinimas. Be to, studijomis įrodyta, kad Eyless™ mažina kapiliarų pralaidumą, šalina skysčių perteklių, stangrina odą bei mažina paakių odos sudirginimą. DMAE, alfa-lipoinė rūgštis ir kviečių baltymai stangrina odą ir ją patempia. Vitaminas C ir alyvuogių lapų ekstraktas saugo ir maitina odą. Hialuroninė rūgštis ir alantoinas – unikalus drėkinamasis junginys.

42,00 EUR
37,80 EUR Sutaupote 4,20 EUR
Su PVM
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Gavimas 1-2 savaičių laikotarpyje

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Naudojimas: Tepti paakių ir viršutinio voko sritį, du kartus per dieną. Leisti nudžiūti prieš naudojant kitus produktus.

Ingredients: Dionized water, Vegetable Glycerin, Hesperidin Methyl Chalcone, Steareth-20, Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Hydroxysuccinimide, Chrysin, Palmitoyl Oligopeptide whole wheat proteins, xanthan gum, olive leaf extract, cyclomethicone, DMAE Bitartrate, A-Lipoic Acid, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C ester), cetereth-20, cetyl esters, hyaluronic acid, allantoin, ivy,arnica ,red vine,hops, horsetail.

10 Prekės