Ekologiškas muilas su nimbamedžio aliejumi 120 g

Šis muilas jūsų odai suteiks gaivumo ir šilko švelnumo jausmą.

Sukurtas tik iš natūralių ingredientų, nerafinuotų aliejų, bei su mažais Afrikietiškojo juodojo muilo gabalėliais. Tai unikalus natūralių augalinių ingredientų derinys: afrikietiškas juodasis muilas, nimbamedžio aliejus, arbatmedžio, pačiulės ir levandos eteriniai aliejai. Dėka šių ingredientų jūsų kūnas bus švarus, oda švelni, nes šis muilas neerzina, nesausina odos. Jis išsaugo natūralias odos ir plaukų savybes (galima naudoti šį muilą vietoj šampūno). Jie neišsausėja, nes šis muilas nesuardo odos apsauginio rūgščių sluoksnio, nedirgina odos riebalų liaukų.

5,00 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 20-40 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Nuramina net labiausiai jautrią vaikučių ar suaugusiųjų odą, bet taip pat nuostabiai apsaugos nuo uodų.

Nimbamedžių aliejuje yra priešgrybelininių, antibakterinių, antivirusinių savybių, už tai jį labai vertina Ajurvedos ir Afrika medicina. Tradiciškai šis aliejus naudojamas mažinant spuogus, odos dėmes. Nimbamedžių aliejus labai skvarbus, turi giliai drėkinančių ir gydomųjų savybių, tad odai suteikia švaros ir glotnumo pojūtį.

Naudojimas: Tinka veido ir kūno priežiūrai. Galima naudoti plaukų trinkimui vietoj šampūno. Muilą laikykite muilinėje, kurioje nesikaupia vanduo, taip išvengsite ištižimo.

Ingredients: All natural soap base: Coconut Oil, Palm Oil, Safflower Oil, Glycerin (kosher, of vegetable origin), Purified Water, Sodium Hydroxide (saponifying agent), Sorbitol (moisturizer), Sorbitan oleate (emulsifier),Soy bean protein (conditioner), Neem Oil, Essential Oils: Patchouli, Lavender, Tea tree oil.

100 Prekės