Kosmetinės alavijų sultys

Alavijų sultys atgaivina ir tonizuoja odą. Jos gali būti naudojamas po deginimosi saulėje, kelionių metu, po depiliacijos, ramina kūdikio odą nuo sudirginimų ir t.t.
Alavijas, dažnai vadinamas stebuklinguoju arba gyvybės augalu. Alavijas yra universali pirmosios pagalbos bei sveikatinimo priemonė, nes jis turi antiuždegiminių medžiagų, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, todėl visų pirma padeda užkirsti kelią epitelinio audinio pažeidimui, o jei audinys pažeidžiamas – skatina jo gijimą.
Jis drėkina bei minkština sausą, pažeistą odą, skatina jos atsinaujinimą. Greitai susigeria į odą, puikiai ją ramina, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, lengvina žaizdų, lengvo laipsnio nudegimų bei randų gijimą, tinka po deginimosi saulėje.

Tūris
8,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Alavijų sultys puiki priemonė spuogautai, probleminei odai. Ištepkite veidą natūraliomis alavijo sultimis, tai yra geriausias būdas naikinti inkštirus namie, alavijo sultys taip pat nuramins uždegiminius, giluminius spuogus ir saugos jūsų odą ir nuo kitų problemų.

Naudojimas

Kosmetinės alavijų sultys naudojamos odos priežiūrai (grynos arba mišiniuose) kaip veido tonikas, veido ir kūno odą puoselėjanti ir atstatanti priemonė, tinka maišyti su kosmetiniais moliais

Ingredients

Alavijų sultys (Aloe Barbadensis Leaf Juice)
7 Prekės