Puiklapių ( Tamanų ) aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Puiklapių (Tamanų) aliejus yra neįtikėtinas, nes jis turi didžiausią kiekį priešuždegiminių, antibakterinių ir antioksidacinių savybių, nei kiti aliejai. Dėl savo puikių gydomųjų galių, puiklapių aliejus šimtmečiais buvo naudojamas Pietinėse Ramiojo vandenyno salose. Puiklapių aliejus yra pagamintas iš Tamanų medžio riešutų. Šis atogrąžų aliejus turi galimybę skatinti naujų audinių formavimąsi, todėl jis iš esmės paspartina gijimo procesą. Jis įsiskverbia į visus tris, net giliuosius odos sluoksnius, taip didindamas savo efektyvumą. 

Tūris
10,00 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 20-40 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Tyrimais nustatyta, kad mažina randus ir randus atsiradusius nuo spuogų, strijų, juostinė pūslelinės. Atstato saulės pažeistą, sausą ir pleiskanojančią odą, sugydo nudegimus, vabzdžių įkandimus ar įgėlimus. Nuramina odos niežulį ir niežulį atsiradusį dėl egzemos arba žvynelinės.  Šis aliejus taip pat gali būti naudojamas kūdikių ir vaikų odelės priežiūrai. 
Kaukėms nuo plaukų slinkimo gaminti.

Puiklapių (Tamanų) aliejus yra neįtikėtinas, nes jis turi didžiausią kiekį priešuždegiminių, antibakterinių ir antioksidacinių savybių, nei kiti aliejai.

Dėl savo puikių gydomųjų galių, puiklapių aliejus šimtmečiais buvo naudojamas Pietinėse Ramiojo vandenyno salose.

Puiklapių aliejus yra pagamintas iš Tamanų medžio riešutų.

Šis atogrąžų aliejus turi galimybę skatinti naujų audinių formavimąsi, todėl jis iš esmės paspartina gijimo procesą.

Jis įsiskverbia į visus tris, net giliuosius odos sluoksnius, taip didindamas savo efektyvumą.

Tyrimais nustatyta, kad mažina randus ir randus atsiradusius nuo spuogų, strijų, juostinė pūslelinės.

Atstato saulės pažeistą, sausą ir pleiskanojančią odą, sugydo nudegimus, vabzdžių įkandimus ar įgėlimus.

Nuramina odos niežulį ir niežulį atsiradusį dėl egzemos arba žvynelinės. 

Šis aliejus taip pat gali būti naudojami gyvūnams gydyti.

Puiklapių aliejus puikiai šviesina strijų randelius. Ji taip pat stebuklingai minkština rando audinį, todėl randai atrodo mažiau ryškūs.

Biologijos laboratorijoje buvo  atlikti tyrimai, kaip puiklapių aliejų geba pagerinti randų išvaizdą. Šešiems savanoriams, kurie randus turi ilgiau nei vienerius metus buvo atliekami bandymai. Tiriamiesiems nebuvo leidžiama, septynias dienas iki tyrimo arba per devynių savaičių bandymo laikotarpį, naudoti drėkinančių priemonių randų srityse. Buvo įvertinta rando šiurkštumas, ilgis, plotis ir skirtumas nuo aplinkui esančios normalios odos. Įvertinti patamsėjimai ir paraudimai rando srityje ir aplinkinės normalios odos. Buvo atliktos skaitmeninės nuotraukos randų iki pirminės paraiškos ir  po 9 savaitčių. Puiklapių aliejumi buvo tepami randai devynias savaites iš eilės du kartus per parą. Jau po šešių savaičių buvo matomas ryškus pagerėjimas. Po devynių savaičių, rando  ilgis buvo sumažėjas vidutiniškai 0,28 centimetrų, o plotis buvo sumažėjas vidutiniškai 0,12 centimetrų!

NAUDOJIMAS: Tamanų aliejus yra neriebus ir lengvai įsigeria į odą. Kaip aliejus yra labai efektyvus ir skalsus, nedidelio kiekio užtenka dideliam plotui. Gali džiovinti odą, ant nedidelio ploto užtepus daug aliejaus. Jei pateptas odos plotas pradeda luptis, nesijaudinkite, tai reiškia, kad aliejus daro savo darbą. Lengvai nusilupa iškarto arba pradingsta po kelių dienų.

INGREDIENTS: 100% Organic Tamanu Oil (Calophyllum Inophyllum)

KILMĖS ŠALIS: Indonezija

30316
9 Prekės