Migdolų (saldžiųjų) aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Saldžiųjų migdolų aliejus tinka visų tipų odai, netgi jautriai kūdikių odelei. Masažas su migdolų aliejumi pagerina kraujotaką, atstato drėgmę. Sumažina paburkimą ir atgaivina paakių spalvą. Migdolų aliejuje yra daug "Jaunystės" vitamino E, kuris nepamainomas senstančios, brandžios veido odos priežiūrai. Jis ne tik efektyviai mažina esamas raukšles ir raukšleles, bet ir neleidžia susidaryti naujoms.

Tūris
5,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Saugo nuo suglebimo, suteikia glotnumo ir pašalina pigmentines dėmes. Migdolų aliejus pasižymi priežuždegiminėmis savybėmis, kurios neleidžia daugintis bakterijoms, kurių pasekoje atsiranda spuogai, acne, žaizdelės ir kiti odos negalavimai. Skatina ląstelių atsinaujinimo, regeneracijos procesus, stabdo porų plėtimąsi, odos trūkinėjimą, suteikia glotnumo, aksominį blizgesį ir gražią, vienodą spalvą. Gydo nudegimus, minkština, palaiko odos pH balansą, rūgštingumo ir drėgmės balansą. Migdolų aliejus puikus emoliantas, greitai susigeria, atstato drėgmę, pamaitina, minkština sausą odą. Nuramina sudirgusią pleiskanojančią odą, saugo nuo išsausėjimo. Tinka išsausėjusių, trukinėjančių alkūnių, kelių ir kulnų priežiūrai. Nepamainomas natūraliose kūno ir veido priežiūros priemonėse. Tai vienas iš populiariausių aliejų masažams. Galima naudoti gryną arba maišyti su kitais baziniais ar eteriniais aliejais. Agaivina nusilpusius plaukus, skaitina augimą, maitina ir minkština.

NAUDOJIMAS: Naudojamas veido ir kūno masažui. Naudojamas, kaip valiklis makiažui nuvalyti. Aliejų mišiniams gaminti. Kaip bazinis aliejus eteriniams aliejams tirpdyti. Plaukų kaukėms gaminti, kaip apsauginė priemonė nuo galiukų skilinėjimo.

INGREDIENTS: Almond Sweet Virgin Carrier Oil ( Prunus dulcis )

Palmitic 3.0 – 9.0 %
Oleic 60.0 – 86.0 %
Palmitoleic acid 0 – 2 %
Linoleic 18.0 – 30.0 %
Stearic 0 - 4.0 %

KILMĖS ŠALIS: Ispanija

30242
9 Prekės