Makadamijos riešutų aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Makadamijų aliejus padeda atstatyti ir išlaikyti odos drėgmės balansą, itin turtingas esminėmis riebiosiomis rūgštimis, tarp jų palmitinoleino rūgštimi (Omega 7), kuri ypač efektyviai minkština odą ir suteikia jai elastingumo, turtinga vitaminais antioksidantais, ypač vitaminu E. Kosmetikoje šis aliejus dažniausiai naudojamas jautriai, švelniai, džiūstančiai, šerpetojančiai, taip pat vystančiai, brandžiai ir pažeistai odai.Ypač tinkamas žiemą, nes ramina žieminius-priešpavasarinius šerpetojimus bei paraudimus. Minkština ir tonizuoja odą, maitina ir saugo. Jame gausu riebiųjų rūgščių, kurios savo sudėtimi artimos odos sebumui, todėl tinka mišriai bei riebiai odai, o taip pat jautriai ir sausai odai. 

Tūris
5,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Puikiai reguliuoja drėgmės ir riebalų balansą, drėkina ir saugo nuo išdžiūvimo. Gerai prasiskverbia į giluminius odos sluoksnius, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimo procesus, teigimai veikia epidermio sluoksnį, taigi stabdo senėjimą, suteikia odai tamprumo, palaiko jos tonusą ir atjaunina. Būtinas vyresnio amžiaus žmonių odos ir plaukų grožiui palaikyti. Tonizuoja limfinę sistemą, todėl itin tinka naudoti odą stangrinančiuose masažo mišiniuose. Naudojamas išsiplėtusių kraujagyslių, strijų ir celiulito profilaktikai, mažina randus. Suteikia odai tamprumo, palaiko jos tonusą ir atjaunina. Gali būti saugiai naudojamas vaikų ir naujagimių odos priežiūrai. Stiprina ir drėkina plaukus, jie būna purūs ir švelnūs. Ypatingai tinka pažeistiems ir linkusiems elektrintis plaukams.

NAUDOJIMAS: Šio aliejaus galiojimo laikas 1-2 metai. Turi būti laikomas tinkamose sąlygose (vėsiai ir atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių). Atidarius buteliuką, rekomenduojama laikyti šaldytuve.

INGRIENIENTS: 100 % Macadamia Organic( Macadamia integrifolia ) oil. Certified Organic. Quality Assurance International-National Organic Program Certificate of Compliance. Certificate# C0048285-NOPHPC-6 Palmitic Acid: % 7 – 10 Oleic Acid: % 53 – 67 Palmitoleic Acid: % 14 - 22 Linoleic Acid: % 1.0 – 5.0 Stearic Acid: % 2.0 – 4.5

KILMĖS ŠALIS: Kenija

30234
9 Prekės