Kviečių gemalų aliejus nerafinuotas

Kviečių gemalų aliejus pasižymi antioksidacinėmis, minkštinančiomis, drėkinančiomis, priešuždegiminėms, regeneracinėms, gerina periferinę kraujotaką, padeda greičiau gyti žaizdoms ir nudegimams, tinka egzemos ir žvynelinės pažeistai odai. Šis aliejus tinka visų tipų odai: ir sausai, ir riebiai, bet ypač naudingas brandžios, jautrios, sudirgintos, labai sausos, senstančios bei vystančios odos priežiūrai. Šiame aliejuje yra gausu karotinoidų (suteikiančių jam tamsiai oranžinę spalvą) padedančių apsaugoti odą nuo žalingo saulės poveikio.

Tūris
3,50 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Taip pat šis aliejus turi labai daug vitamino E lėtinančio odos senėjimą ir palaikančio jos elastingumą. Nepamainomas kovai su celiuitu. Iš kviečių gemalų gaminamas aliejus stangrina audinius, didina odos elastingumą. Jame esančios riebalinės rūgštys ir vitaminai skatina odą saugančio kolageno susidarymą, padeda šalinti šlakus ir šitaip sumažina celiulitą. Stiprina silpnus plaukus, skaitina jų augimą, stabdo plaukų slinkimą.

NAUDOJIMAS: Šis aliejus nepaprastai sunkiai skaidomas, negendantis. Jeigu laikomas tinkamose sąlygose (vėsiai ir atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių), jo galiojimo laikas nuo 1 iki 2 metų. Atidarius buteliuką, rekomenduojama laikyti šaldytuve. Šį aliejų naudoja mišiniuose su kitais aliejais, kaip ingredientą pailginantį galiojimo laiką.

INGREDIENTS: 100 % Wheatgerm (Triticum sativum) oil Linoleic Acid: 30 – 57 Linolenic Acid: 2 – 10 Oleic Acid: 12 – 39 Palmitic Acid: 11 – 16

KILMĖS ŠALIS: JAV

30223
8 Prekės