Kanapių aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Kanapių aliejuje gausu organizmui ir odai svarbių būtinųjų riebiųjų rūgščių, amino rūgščių ir proteino, kuris labai artimas žmogaus kraujo plazmoje randamam globulinui. Jame gausu chlorofilo, vitaminų A, B1, B2, B3, B6, C, D, ir E, kalcio, magnio, geležies, cinko ir kt. mikroelementų.  Aliejus žalsvo atspalvio, švelnaus saldoko riešutų skonio ir kvapo, jis vėsinantis, minkštas, švelnus, lengvai įsigeria.  Kanapių aliejus pasižymi priešuždegiminėmis, antioksidacinėmis, stabdančiomis senėjimo procesus, drėkinančiomis, maitinančiomis, stipriomis odos būklę gerinančiomis ir saugančiomis savybėmis.

Tūris
4,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Kanapių aliejus puikus tuo, jog jis hipoalerginis (visiškai nealergizuoja). Jame gausu nesočiųjų riebiųjų rūgščių, kurios puikiai įsigeria į odą ir ne tik paviršinį sluoksnį, bet ir giluminius sluoksnius. Be to kanapių aliejus teigiamai veikia odos pH, subalansuoja lipidų kiekį ir drėkina. Jis apskritai pagerina odos kokybę ir stangrumą. Subalansuoja sausą odą, harmonizuoja drėgmės balansą, minkština, stiprina odą, gerina jos medžiagų apykaitą, puikiai tinka brandžiai, senstančiai odai. Kanapių aliejus maitina plaukų svogūnėlius, todėl plaukai tampa stipresni, puresni, švelnus ir minkšti. Taip pat padeda sutvarkyti nepaklusnius plaukus, šiauštis linkusius plaukus. Tokie plaukai, o taip pat garbanoti ir banguoti, sugula tvarkingomis garbanomis. Tiesiog sutepkite lašeliu aliejaus šukas. Be to, kanapių aliejus maitina kapiliarų audinį, plaukai ima labiau blizgėti ir tampa puresni.

NAUDOJIMAS: Šio aliejaus galiojimo laikas 1-2 metai. Turi būti laikomas tinkamose sąlygose (vėsiai ir atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių). Atidarius buteliuką, rekomenduojama laikyti šaldytuve.

INGREDIENTS: 100% Hemp Seed Organic ( Cannabis sativa ) oil. Certified Organic. Quality Assurance International-National Organic Program Certificate of Compliance. Certificate# C0048285-NOPHPC-6 Linoleic Acid: 50 – 65 % Gamma-Linolenic Acid: 10 – 20 % Oleic Acid: 12 – 20 %

KILMĖS ŠALIS: Kanada

30221
10 Prekės