Inca Inchi aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Inca Inchi aliejus tai puiki priemonė odos ląstelių regeneracija sausai, brandžiai ir pažeistai odai. 100 % natūralus. Šis aliejus yra šalto spaudimo, nerafinuotas, išspaustas iš augalo Sacha Inchi riešutų. Atstato odą, plaukus ir nagus, atstato pažeistą audinį, didina odos elastingumą ir skatina kolageno gamybą. Puikiai tinka strijų ir celiulito prevencijai. Saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Puikiai drėkina ir maitina odą. Gali būti naudojamas tiesiogiai ant odos kaip drėkinamasis kremas arba sumaišius su veido, kūno kremu. 

Tūris
5,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Inca Inchi aliejus – dėl savo sudėties ir savybių laikomas vienas turtingiausių aliejų pasaulyje. Šiame aliejuje gausu Omega 3, Omega 6, visos gerosios medžiagos į organizmą yra įsisavinamos iki 96%. Jame taip pat gausu ir antioksidantų: vitamino A ir E, kurie lėtina ne tik senėjimą, bet ir stiprina imunitetą.

Pastebėta, kad naudojant po 1 valgomąjį šaukštą inca inchi riešutų aliejų pagerėja kraujotaka ir smegenų veikla, slopina riebalų formąvimasi kepenyse, mažėja uždegimų tikimybė.

Inca Inchi aliejus: 
- sumažina simptomus įvairių uždegiminių ligų, tokių kaip: krono liga, žarnų uždegimas, reumatoidinis artritas, kolitas, astma, virusinės ir bakterinės pneumonijos; 
- slopina riebalų formavimąsi kepenyse bei riboja pro- uždegiminių medžiagų gamybą; 
- aliejuje esančios medžiagos yra labai svarbios neurologiniam vaisiaus vystymuisi; 
- pagerina vaikų augimą, neurologinį bei regos vystymąsi; 
- slopina vėžinių ląstelių augimą; - prisideda atkuriant imuninę sistemą po įvairių rūšių vėžinių susirgimų.

NAUDOJIMAS: Aliejus naudojamas odos priežiūrai (grynas arba mišiniuose su kitais aliejais) kaip veido kaukė, veido ir kūno odą puoselėjanti ir atstatanti priemonė, masažinis aliejus.

INGREDIENTS: 100 % natūralus, šalto spaudimo, ekologiškas Inca Inchi aliejus (Sacha Inchi - Plukenetia Volubilis) aliejus

KILMĖS ŠALIS: Peru

00825
9 Prekės