Babassu-Atalių aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Nerafinuotas Babassu aliejus (Orbignya Oleifera) gaunamas iš Brazilijoje laukinėse, amazonių džiunglėse "Rain Forest", augančių Atalių vaisių palmių sėklų. Babassu aliejus yra nepamainomas odos priežiūroje, naudojamas sausai odai, arba gydant uždegimus ir perštinčią odą. Jis išsaugo odos drėgmę, ją minkština, nepalieka riebumo jausmo. Palaiko tiek sausos, tiek riebios odos balansą. Šis aliejus daro gilų gydomąjį poveikį – stiprina odos ląstelių sieneles, padeda išvengti raukšlių, suglebimo, didina odos elastingumą, veikia raminančiai, gydo žaizdeles, išbėrimus, atstato odos apsaugines funkcijas. Todėl tinka naudoti kaip papildomą gydomąją priemonę, esant psoriazei, egzemai, dermatitui.

15,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Nerafinuotas Babassu aliejus (Orbignya Oleifera) gaunamas iš Brazilijoje laukinėse, amazonių džiunglėse "Rain Forest", augančių Atalių vaisių palmių sėklų.

Ne specialiai auginami, o laukinėse amazonių užaugę augalai yra nepakartojami. Individuali yra jų istorija, jų amžius, gyvybinės galios. Laukinėje gamtoje, į kurią nesikiša žmogus, išgyvena tik patys stipriausi augalai. Iš čia jų beribė gyvybinė galia ir produkto kvapo unikalumas.

Šis aliejus yra šviesus, permatomas, vos gelsvas, puskietis (sukietėja vėsesnėje kambario temperatūroje). Aliejaus aromatas ir savybės yra panašios į kokosų sviesto. Labai lengvas ir neriebus, greitai ir gerai įsigeria į odą.

Atalių aliejaus sudėtyje yra gliukosidų, vitaminų, mineralų, kurie palaiko odos elastingumą, nuramina odos sudirginamą esant egzemai, niežuliui, sausumui. Dėl sudėtyje esančio didelio kiekio laurino rūgšties, atalių aliejus pasižymi stipriomis antimikrobinėmis savybėmis ir slopina įvairius uždegimus.

Babassu aliejus yra nepamainomas odos priežiūroje, naudojamas sausai odai, arba gydant uždegimus ir perštinčią odą. Jis išsaugo odos drėgmę, ją minkština, nepalieka riebumo jausmo. Palaiko tiek sausos, tiek riebios odos balansą. Šis aliejus daro gilų gydomąjį poveikį – stiprina odos ląstelių sieneles, padeda išvengti raukšlių, suglebimo, didina odos elastingumą, veikia raminančiai, gydo žaizdeles, išbėrimus, atstato odos apsaugines funkcijas. Todėl tinka naudoti kaip papildomą gydomąją priemonę, esant psoriazei, egzemai, dermatitui.

Galima naudoti galvos odos priežiūrai. Išlaiko plaukų drėgmę, stabdo plaukų slinkimą, naikina pleiskanas, mažina pleiskanojančios galvos niežėjimą, nuramina sudirgusią galvos odą. Padeda išlaikyti sveikus ir natūraliai žvilgančius plaukus.

Jis gali būti naudojamas, kaip plaukų kaukė (tepamas prieš plaunant galvą šampūnu) ir išplovus plaukus galima tepti plaukų galiukus.

Atalių aliejų galima naudoti tiek gryną, tiek mišiniuose su kitu sviestu ar aliejumi.

NAUDOJIMAS: Nerafinuotas Babassu aliejus naudojamas odos ir plaukų priežiūrai.

INGREDIENTS: Ekologiškas Babassu sėklų aliejus (Orbignya Oleifera)

KILMĖS ŠALIS: Brazilija

KIEKIS: 120ml

30046
294 Prekės