Kokosų sviestas (100% natūralus, nerafinuotas, ekologiškas)

Nerafinuotas ekologiškas kokosų sviestas, aliejus iš Filipinų, Gold Label (Auksinė etiketė). Tai reiškia aukščiausios rūšies, išgautas senoviniu, šimtmečiais filipiniečių naudojamu tradiciniu metodu, kuris vadinamas fermentacija. Fermentacija yra natūralus kokoso aliejaus atskyrimas naudojant sunkio jėgą. Nenaudojamos jokios mašinos, viskas daroma rankomis ir tik iš ekologiškų kokosų. Todėl išsaugomas maksimalus kiekis vertingųjų aliejaus savybių. Šis aliejus išlaiko nuostabų, unikalų kokosų kvapą, tekstūrą ir spalvą.

Tūris
9,00 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 7-20 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Kokoso aliejus yra nepamainomas odos priežiūroje, išsaugo odos drėgmę, ją minkština, nepalieka riebumo jausmo.

Kokosų aliejus daro gilų gydomąjį poveikį – stiprina odos ląstelių sieneles, padeda išvengti raukšlių, suglebimo, didina odos elastingumą, veikia raminančiai, gydo žaizdeles, išbėrimus, atstato odos apsaugines funkcijas.

Galima naudoti kaip papildomą gydomąją priemonę, esant psoriazei, egzemai, dermatitui.

Kokosų aliejus panašiai veikia ir plaukus. Jis juos minkština, padeda atkurti sausų ir pažeistų plaukų struktūrą, skatina plaukų augimą, apsaugo nuo jų slinkimo, maitina galvos odą giliai iš vidaus. Atstato gyvybingumo netekusius plaukus, lygina plauko sieneles, apsaugo nuo plaukų galiukų lūžinėjimo ir išsišakojimo, gydo galvos odos problemas, kaip psoriazė, egzema, pleiskanos.

Kokosų aliejus taip pat gali būti naudojamas kūdikių ir vaikų odos priežiūrai. Tinka kūnelio masažui po maudynių. Saugo nuo iššutimų ir stiprina jautrią, lengvai pažeidžiamą mažylių odelę. Tinka ant kūdikių galvos odos susidariusios luobelės priežiūrai.

NAUDOJIMAS: Nedidelį kiekį sušildykite delnuose ir įmasažuokite į drėgną odą. Kokosas 25 laipsnių temperatūroje virsta į aliejų. Labai lengvai tepasi ir greitai susigeria. Tepkite pagal poreikį, nes perdozuoti neįmanoma, į odą susigeria tiek, kiek reikia.

INGREDIENTS: Cocos nucifera (100% natūralus, ekologiškas, nerafinuotas kokosų aliejus).

6 Prekės