Guaro (kampuotosios pupenės) milteliai, natūralus tirštiklis

Augalinės kilmės guaro (liet. kampuotosios pupenės) guma yra polisacharidas, išgaunamas iš guaro krūmo (Cyamopsis tetragonolobus) sėklų. Tam, kad iš hidrolato, mineralinio vandens, alijošiaus sulčių pasigamintumėte skystesnio ar tirštesnio gelio konsistencijos masę, jums reikės 1-3 proc. guaro gumos miltelių (skaičiuojant nuo viso produkto kiekio). Guaro guma tinka ruošiant gelį tiek šaltuoju, tiek šiltuoju būdu.

Reikalingą guaro miltelių kiekį berkite į norimą sutirštinti vandens fazę ir maišykite. Ruošiamą gelį galima lengvai pašildyti tam, kad guaro gumos milteliai tirptų tolygiai ir nesusidarytų gumulėlių. Jeigu nenaudosite konservantų, gelį reiktų sunaudoti gana greitai, perkelias dienas. Konservavimui naudokite natūralų konservantą.

Tūris
3,50 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 20-40 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Tam, kad iš hidrolato, mineralinio vandens, alijošiaus sulčių pasigamintumėte skystesnio ar tirštesnio gelio konsistencijos masę, jums reikės 1-3 proc. guaro gumos miltelių (skaičiuojant nuo viso produkto kiekio). Guaro guma tinka ruošiant gelį tiek šaltuoju, tiek šiltuoju būdu. Reikalingą guaro miltelių kiekį berkite į norimą sutirštinti vandens fazę ir maišykite. Ruošiamą gelį galima lengvai pašildyti tam, kad guaro gumos milteliai tirptų tolygiai ir nesusidarytų gumulėlių. Jeigu nenaudosite konservantų, gelį reiktų sunaudoti gana greitai, perkelias dienas. Konservavimui naudokite natūralų konservantą.

Ingredients: Guaro (kampuotosios pupenės) milteliai (Guar Gum)

9 Prekės