Gvazdikėlių pumpurų eterinis aliejus

Gvazdikėlių pumpurų eterinis aliejus yra neabejotinai vienas iš labiausiai naudingų aliejų naudojamas buityje. Daugiau nei 2000 metų, gvazdikėlių medis buvo auginama dėl įvairiopos paskirties. Gvazdikėliai naudojami visame pasaulyje vaistų ir vaistažolių tikslais. Gvazdikėliai vaidina svarbų vaidmenį Indijos Ajurvedos medicinoje ir kinų medicinoje, nes jie turi nejautros poveikį burnos audiniams. Be to, jie naudojami Azijos, Afrikos ir Artimųjų Rytų maisto ruošimui pridėti skonio patiekalams.

Tūris
3,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Han dinastijos (207 B. C. 220 A. D.) valdymo metu, tų, kurie kreipėsi į Kinijos imperatorių, buvo reikalaujama turėti gvazdikėlį burnoje, kad paslėpti blogą burnos kvapą. Tradicinės kinų medicinos gydytojai jau seniai naudojamas gvazdikėlis gydyti nevirškinimą, viduriavimą, išvaržą ir grybelį, taip pat sportininkų pėdas ir kitas grybelines infekcijas. Indijos Ajurvedos gydytojai naudojo gvazdikėlį nuo seniausių laikų gydyti kvėpavimo takų ir virškinimo negalavimus.

Gvazdikėliai pirmą kartą atvyko į Europą maždaug 4 a po Kristaus gimimo. Viduramžių vokiečių žolininkai naudojo gvazdikėlius į anti-podagrinius mišinius.

Kai gvazdikėliai tapo lengvai prieinami Europoje, buvo naudojami nevirškinimo, vidurių pūtimo, pykinimo, vėmimo ir viduriavimo gydymui. Taip pat buvo naudojami gydyti kosuliui, nevaisingumui, karpoms, kirminamsi, žaizdoms ir dantims.

Šiuolaikiniai žolininkai rekomenduoj gvazdikėlius virškinimui ir jų aliejų dantų priežiūrai.

Naudojimas

Voniai (kartu su emoliantu), inhaliatoriui, garinėje lempoje, masažui, oro gaivikliams, inhaliavimui garais. Naudojimas praskiestas - 50:50 (viena dalis eterinis aliejus: viena dalis aliejaus nešiklis). Keliais lašais (2-4) išmasažuokite drėgną kūną nuo kulkšnių iki riešų. Galima tiesiog įkvėpti.

Ingredients

Eugenia Caryoophyllata
Kilmės šalis: Indija

7 Prekės