Bazilikų eterinis aliejus

Šis bazilikų eterinis aliejus išgaunamas iš Lamiaceae (Labiatae) bazilikų rūšies lapų garų distiliavimo būdu. Spalva yra gelsva, kvapas panašus į čiobrelių, tik aštresnis ir pikantiškesnis. Šiame bazilikų aliejus yra didesnis kiekis aktyviosios medžiagos linalolio, tai reiškia turi daugiau gydomųjų savybių. Bazilikai nuo antikos laikų, buvo vartojami krūtinės infekcijoms, virškinimo sutrikimams, geltai gydyti. Nuo galvos skausmo, migrenos, slogos. Daromos inhaliacijos.

Tūris
3,50 EUR
Kiekis
Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA. Prekes gaunate laike 7-20 darbo dienų.

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Bazilikų aliejus kelia nuotaiką,o vienas ankstesnių laikų žolininkas yra pasakęs, kad bazilikai" pašalina iš širdies melancholiškus garsus". Dažniausiai bazilikų aliejus naudojamas gydant įvairias kvėpavimo takų infekcijas. Jis pasižymi antispazminėmis savybėmis. Šį aliejų reikia gausiai praskiesti, tuomet jis puikiai tinka odai, gerina jos tonusą ir išvaizdą. Dedamas į vabzdžius atbaidančius preparatus.

Naudojimas

Naudojamas kosmetikos priemonių gamybai ir kaip aromaterapinė priemonė buityje.

Konsistencija: skysta

Nata: vidurinė 

Kvapo stiprumas: vidutinis 

Tinka mišiniuose su: Bergamote, Kvapiuoju šalaviju, Gvazdikėliu, Žaliąja citrina, Kadagiu, Citrina, Neroliu ir Rozmarinu.

Ingredients: Basil CT. Linalool (Egypt) ( Ocimum basilicum var. europeon )

Kilmės šalis: Egiptas 

00776
10 Prekės