Jūros dumblių milteliai

Jūros dumblių milteliai, tai vitaminų šaltinis. Juose gausu  vitaminų B12 (nėra sausumos augaluose), vitamino E, amino rūgščių, mineralų, mikroelementų ir kitų maistinių medžiagų. Veiksmingai valo, ištraukia toksinus, nešvarumus ir primaitina odą naudingomis maistinėmis medžiagomis. Skatina organizmo medžiagų apykaitą ir kraujotaką, oda tampa sveika, atgaivinta ir spindinti. Jūros dumblių sudėtyje yra riebiųjų rūgščių, jos padeda kovoti su odos dirginimu ir uždegimais, gali padėti gydant spuogus,  psoriazę ir egzemą. Tinka visų tipų odai.

Tūris
9,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

KAUKĖ VEIDUI: 1 šaukštą jūros dumblių sumaišykite su 2 šaukštais vandens ir 1 arbatiniu šaukšteliu glicerino. Viską gerai išmaišykite ir gautą košelę užtepkite ant odos, palaikykite 10 min. ir nuplaukite šiltu vandeniu.

KŪNO ĮVYNIOJIMUI: pusę puodelio jūros dumblių, sumaišykite su 3 šaukštais simonsijų (jojoba) aliejaus ir 2 lašeliais levandų eterinio aliejaus, tuputėli įpilkite vandens, maišykite kol gausite kremo konsistenciją. Ištepkite norimas vietas, apvyniokite maistine plėvele ir palaikykite 20 min. Nuplaukite šiltu vandeniu.

ĮSPĖJIMAS DĖL ALERGIJOS: jei esate alergiški jodui, nerekomenduojama naudoti šio produkto. Produktas turi stiprų, aštrų kvapą.

INGREDIENTS: Seaweed Powder (Ascophyllum nodosum)

98 Prekės