Abrikosų kauliukų aliejus nerafinuotas

Abrikosų kauliukų aliejus išgaunamas iš šviežių kauliukų šaltuoju spaudimo būdu. Maitinamasis ir drėkinamasis aliejus. Salstelėjęs, švelniai šildantis, beveik bekvapis, lengvai ir greitai įsigeria į odą. Puikus bazinis aliejus vaistiniams ar kosmetiniams preparatams ar mišiniams su kitais, sunkesniais, aliejais (simondsijų, kviečių gemalų, neem) ar eteriniais aliejais. Labai tinka masažams, ypatingai veido. 

Tūris
5,00 EUR
Kiekis

  • Apmokėjimo būdai Apmokėjimo būdai
  • Siuntimas-pristatymas Siuntimas-pristatymas
  • Prekių grąžinimas, keitimas Prekių grąžinimas, keitimas

Abrikosų kauliukų aliejus išgaunamas iš šviežių kauliukų šaltuoju spaudimo būdu.

Maitinamasis ir drėkinamasis aliejus. Salstelėjęs, švelniai šildantis, beveik bekvapis, lengvai ir greitai įsigeria į odą.

Puikus bazinis aliejus vaistiniams ar kosmetiniams preparatams ar mišiniams su kitais, sunkesniais, aliejais (simondsijų, kviečių gemalų, neem) ar eteriniais aliejais.

Labai tinka masažams, ypatingai veido.

Tinka visiems odos tipams, ypač sudirgusiai, pavargusiai, pažeistai, suglebusiai, pernelyg anksti pradėjusiai vysti, taip pat dehidratuotai, jautriai, gležnai ir problemiškai odai. Naudojamas esant sausiems dermatitams ir kasdienei mišrios odos priežiūrai.

Padeda nusideginus ar nusiplikinus odą.

Šis aliejus nekemša porų, todėl tinka visiems, o ypač tinka riebios odos priežiūrai.

Dėka savo lengvos tekstūros šis aliejus puikiai tinka kūdikių odelės priežiūrai, masažams.

Atkuria odos elastingumą ir gyvybingumą, ypač celiulito pažeistos ir grublėtos odos.

Šis aliejus tinka plaukų priežiūrai, lengvai išsiplauna, minkština, drėkina, plaukai tampa spindintys ir švelnūs.

NAUDOJIMAS: Šis aliejus nepaprastai sunkiai skaidomas, negendantis, jeigu laikomas tinkamose sąlygose (vėsiai ir atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių).

INGREDIENTS: 100 % Apricot Kernel ( Prunus armeniaca ) oil. Oleic Acid Content: 56 – 70 % Linoleic Acid Content 22 – 33 % Stearic Acid Content: 0.5 – 3. %0

KILMĖS ŠALIS: Čilė

30149
10 Prekės