Nerafinuoti, gryni aliejai

Filtruoti pagal

Šaltalankių aliejus nerafinuotas

Čia galite įsigyti retus aliejus, mišinius ir bet kurias prekes kurios yra gamintojo svetainėje: www.bestnatures.com.

Šiame skyrelyje bus jūsų pageidaujamos prekės, kurias matote ir norite įsigyti iš gamintojo internetinės parduotuvės. Jei norimos prekės nerandate mūsų svetainėje, rašykite mums:
cleopatrabella@inbox.com ir prekė skubos tvarka bus patalpinta mūsų svetainės skyrelyje "Tiesiai iš Kanados".

Šaltalankių aliejus turi apie 80 % riebiųjų rūgščių (oleino, linoleno, palmitino, stearino rūgštys), vitamino E (tokoferolis), provitamino A ir karotinoidų. Tai riebalinis, oranžiniai raudonos spalvos skystis, charakteringo kvapo ir skonio.

Šaltalankių aliejaus yra stiprus antioksidantas, turintis išskirtinį karotinoidų ir vitamino E kiekį. Todėl gerina ir skatina odos gijimą, ramina sudirgusią, išbertą odą, mažina kapiliarų išsiplėtimą. 

Puikus odos minkštintojas, ją išlygina, sušvelnina ir suteikia jai elastingumo. Karotenai patamsina odą, suteikdami jai natūralaus bronzinio įdegio atspalvį. Tinka pavargusiai, subrendusiai ir švytėjimą praradusiai odai.

Šaltalankių vaisių aliejus greitina epitelizaciją, padeda regeneruotis audiniams pažeistos odos ir gleivinės vietose, tai yra greitina žaizdų gijimą, pasižymi priešuždegiminiu, skausmą mažinančiu, antioksidaciniu poveikiu.  Jis vartojamas dermatito, sutrūkinėjimų, žaizdų pažeistai odai. Nudegimams, praguloms, po spindulinio gydymo ir chemoterapijos suerzintai odai.

Šaltalankio aliejus dažo odą, todėl ant odos jį naudokite sumaišę su kitais aliejais arba kremuose nuo 1% iki 10%. Be abejonės, šaltalankių aliejų galima tepti ir gryną, tik teks ilgiau palaukti, kol įsigers geltonieji jo pigmentai.

Į vidų skiriamas skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligėms gydyti. Taip pat gali būti naudojamas inhaliacijoms sergant viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis. Su šaltalankių aliejumi gaminamos žvakutės, kuriomis gydomos tiesiosios žarnos ligos: opinis kolitas, hemorojus, proktitas.

Aktyvūs filtrai

Šaltalankių aliejus...

Kaina 5,50 EUR

Šaltalankių aliejaus kosmetinės savybės: puikus antioksidantas, turintis išskirtinį karotinoidų ir vit. E kiekį. Gerina ir skatina odos gijimą, ramina sudirgusią, išbertą, dėl išsiplėtusių kapiliarų linkusią rausti odą, karotenai patamsina odą, suteikdami jai natūralaus bronzinio įdegio atspalvį, puikus odos minkštintojas, ją išlygina, sušvelnina ir...