Nakvišų aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Nakvišų aliejus turi medžiagų, padedančių išlaikyti sveikus plaukus, odą ir nagus, be to, jame yra vitamino E, kuris, kaip ir gamalinoleno rūgštis, turi stiprų antioksidantinį poveikį. Nakvišų aliejus gali padėti turintiems jaunatvinių spuogų ir kitų odos problemų.

Paskutiniai moksliniai tyrimai parodė, kad natūralūs gamtiniai antioksidantai saugo odą nuo ultravioletinių spindulių, paruošdami ją iš vidaus, stimuliuodami odos apsauginius mechanizmus. Omega-6 riebalinės rūgštys, esančios nakvišų aliejuje, labai reikalingos odos barjerinės funkcijos palaikymui – esant laisvųjų radikalų atakoms, perdozavus UVS (ultravioletinių spindulių): pavyzdžiui, ilgai būnant soliariume ar pajūrio saulėje.

Aktyvūs filtrai

Nakvišų aliejus...

Kaina 5,00 EUR

Nerafinuotas, šalto spaudimo nakvišų aliejus vertinamas kaip gama linoleno rūgšties, omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių šaltinis, kurios puikiai maitina, ramina odą. Ramina uždegimus, gali būti naudojamaspleiskanotos odos priežiūrai. Nerafinuotas nakvišų aliejus naudojamas probleminės odos priežiūroje. Jei jus kankina rožė, egzema, psoriazė, spuogai,...