Pagrindinis

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Naturalmente

NATURALMENTE

Kuriame kosmetiką naudodami
augalų ir gėlių aromatus, esencijas bei eterinius aliejus, atsinaujinančias ir tarpusavyje derančias augalinės kilmės medžiagas, užaugintas biologinio ir biodinaminio ūkininkavimo būdu. Naudojame tik botaninės kilmės kvapus, gautus iš augalų, gėlių, šaknų, sėklų, aliejų, prieskonių bei dervų, užaugusių savo kilmės šalyse biologiniu ar biodinaminiu principu bei surinktų laukinėje gamtoje visoje planetoje. Naturalmente produktuose nerasite cheminių bei naftos cheminių substancijų, substancijų gautų iš gyvūnų bei sintetinių kvapų.

Mūsų idėja

Rūpinamės žmonėmis, kurdami kosmetinius produktus iš atsinaujinančių ir tvarių augalinių medžiagų, kurių sudėtyje tik natūralūs aromatai iš gėlių ir augalų, išaugintų biodinaminiuose ekologiniuose ūkiuose. Siūlome aromaterapinius produktus, sukurtus vartotojo savijautai gerinti, plaukų ir odos sveikatai užtikrinti.

Siekiame, teikti aromaterapijos paslaugas, sveikatinti kūną, stiprinti plaukus ir galvos odą.

Tai – įsipareigojimas mokyti žmones gyventi ekologiškai saugų gyvenimą, puoselėti gamtą. 
Taikome biologinį ir biodinaminį ūkininkavimo metodus. Čia pagrindinis dėmesys telkiamas į mūsų planetos ekosistemos apsaugą. Šie abu metodai įtraukti į aplinkosaugos projektus, kuriuose nenaudojami sintetiniai pesticidai, cheminės trąšos, pesticidai ar invazinio pobūdžio žemdirbystė, kenkiantys žemei ir planetai. Biologinė ir biodinaminė žemdirbystės atveria naują gyvenimo viziją, kai atsižvelgiama ne tik į vegetacinį laikotarpį ar į mėnulio fazes auginant ir renkant augalus, bet ir į harmoningą ryšį su ekosistema ir visuotiniu planetos ritmu. Taigi, nesunku įsivaizduoti, kaip gaunami aukščiausios kokybės eteriniai aliejai, parenkant jiems tinkamiausią priežiūrą, bei nenaudoti medžiagų, gaunamų iš naftos.

Medžiagos, kurių nenaudojame

• Silikonai, parabenai
• Nafta ir jos produktai
• Dirbtiniai dažikliai, natrio laurilsulfatas (SLS), polipropileno glikolis (PEG)
• Visiems mūsų produktams atliktas nikelio testas

Mūsų energijos šaltiniai

Mūsų kosmetinius produktus gaminantiems įrenginiams energiją tiekia Toskanos bendrovių „Pontedera“ vėjo jėgainės ir „Lardarello“ geoterminė jėgainė. Šie energijos šaltiniai yra tvarūs ir atsinaujinantys. Jų CO2 emisija yra itin maža.

Pasirinkome „Qualita Reale“

Deklaruojame aukštą savo gaminių kokybę – pateikiame reikalingą informaciją ir renkamės patikimą kokybės vertinimo partnerį. Sertifikavimo procesą sudaro produkto informacijos atitikties standartinėms specifikacijoms vertinimo procedūra. Ši filosofija davė pagrindą atsirasti nuosavoms specifikacijoms, kurios tapo mūsų gamybos gairėmis. Trumpai tariant, nutarėme skleisti informaciją apie produktus, pateikdami visus duomenis, kuriuos laikome svarbiais ir kurių teisingumas yra patvirtintas.

PRANAŠUMAS: siekiama gaminti aukščiausios kokybės produktus, nes informacija apie juos nuolat viešinama.
TRŪKUMAS: neišvengiamai šis metodas tinka tik labai aukštos kokybės gaminiams.

„Qualita Reale“ – viešai deklaruojama sertifikavimo filosofija tiems, kas nori suteikti rinkai ir vartotojams galimybę sužinoti daugiau apie bendrovę ir atskirus jos gaminius. Filosofija, leidžianti vartotojams rinktis perkamus gaminius remiantis tvirtomis žiniomis. Tai sprendimas, sukurtas pagal bendrovės poreikius, leidžiantis informuoti rinką apie tokius dalykus, kurie paprastai nėra viešinami, nes juos užmaskuoja skleidžiama klaidinanti informacija. Ši filosofija – tai didžiulė daugialypės terpės talpykla, į kurią talpiname viską, ką norime perduoti rinkai.

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą