Nerafinuoti, gryni aliejai

Filtruoti pagal

Erškėtuogių aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Erškėtuogių aliejus puikiai tinka visų tipų odai, o ypač tinkamas brandžiai, vystančiai odai: regeneruoja audinius, lygina senstančią, raukšlėtą odą, šviesina pigmentines dėmes, strazdanas. Erškėtuogių aliejus pasižymi drėkinančiomis savybėmis, natūraliai skatina odos elastingumą ir tvirtumą, todėl rekomenduojamas naudoti po saulės vonių. Aliejus ypatingai vertinamas ir kaip stabdantis strijų atsiradimą.

Skatina ląstelių atsinaujinimą aknės, sausos egzemos atvejais. Minkština ir gydo senus randus. Ypač gerai padeda užsitraukti pooperacinėms žaizdoms. Taip pat esant maitinančių moterų spenelių įtrūkimams, įbrėžimams, praguloms, tropinėms opoms, nudegimams ir nušalimams;

Erškėtuogių aliejus ramina, padidina odos elastingumą, normalizuoja odos ir prakaito liaukų darbą, padeda odai regeneruotis ir atsinaujinti.

Erškėtuogių aliejus - nepakeičiamas priežiūroje plonos odos aplink akis ir lūpas. Jis ne tik maitina odą, suteikia odai vitaminų, bet ir apsaugo nuo pirmųjų raukšlių atsiradimo. Jis gali būti naudojamas grynas arba įlašinant kelis lašus aliejaus į turimus paakių kremus.

Reguliariai naudojant aliejus pastangrina ir pamaitina kaklo ir krūtinės odą, suteikia sveiką išvaizdą. Galima naudoti gryną arba praturtinti kūno losjoną.

Aktyvūs filtrai

Erškėtuogių aliejus...

Kaina 5,50 EUR

Šalto spaudimo erškėtuogių aliejuje yra didelis kiekis vitamino E, vitamino A ir riebiųjų rūgščių, kurios skatina kolageno ir elastino gamybą, aktyvina ląstelių regeneraciją. Šis aliejus gali būti naudojamas nudegusios odos priežiūrai, nudegus saulėje, raukšlių, strijų prevencijai, egzemos pažeistai odai prižiūrėti.