Nerafinuoti, gryni aliejai

Filtruoti pagal

Brazilinių (bertoletijų) riešutų aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Tai tikra atgaiva jūsų odai ir plaukams. Ir viskas telpa viename indelyje. Nepamainomas senstačios, sausos, probleminės odos priežiūrai. Stiprina ir atgaivina sausus, lūžinėjančius plaukus. Šis aliejus kaip tik Jums. Mylėkite savo kūną ir plaukus, palepinkite Brazilišku (bertoletijų) aliejumi iš Amazonių džiunglių

Ne specialiai auginamas, o laukinėje gamtoje užaugęs medis yra nepakartojamas, kupinas gyvybinių galių. Laukinėje gamtoje, į kurią nesikiša žmogus, išgyvena tik patys stipriausi augalai. Iš čia jų beribė gyvybinė galia ir produkto unikalumas.

Šis aliejus yra nerafinuotas, šalto spaudimo. Tik tokiame aliejuje išlaikomos visos vertingos, drėkinamosios ir gydomosios savybės.

Brazilinių riešutų aliejus garsėja savo unikalia sudėtimi. Jame gausu nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių, amino rūgščių, cinko, seleno, mangano, kalio, kalcio, vitaminų B,C, tokoferolių, tame tarpe vitamino E. Vitaminas E ir Selenas – labai veiksmingi antioksidantai, lengvai absorbuojami per odą, mažina audinių ir ląstelių pažeidimus, regeneruoja ir apsaugo odą nuo senėjimo bei raukšlių susidarymo. Taip pat turi priešuždegiminių savybių bei neutralizuoja laisvuosius radikalus. Dėl sudėtyje esančių fitosterolių gydo žaizdas, uždegimus ir opas, skatina odos gijimo procesą.

Šis aliejus prasiskverbia per odą ir dėl kombinuoto oleino rūgšties (nepakeičiama riebalų rūgštis) ir skvaleno (natūrali odos minkštinamoji medžiaga) poveikio sudaro apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo odą nuo dehidratacijos (išsausėjimo). Oda tampa elastinga, švelni ir minkšta.

Aktyvūs filtrai

Brazilinių (bertoletijų)...

Kaina 4,50 EUR

Brazilinių riešutų aliejus - tikra atgaiva jūsų odai ir plaukams. Ir viskas telpa viename indelyje. Nepamainomas senstačios, sausos, probleminės odos priežiūrai. Stiprina ir atgaivina sausus, lūžinėjančius plaukus. Šis aliejus kaip tik Jums. Mylėkite savo kūną ir plaukus, palepinkite Brazilišku (bertoletijų) aliejumi iš Amazonių džiunglių. Šis aliejus yra...