Avokadų aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Avokado aliejus yra išgaunamas ne iš vaisiaus kauliukų ar sėklų, bet iš jo minkštimo. Kaip ir pačiuose vaisiuose, avokaduose taip pat gausu organizmui reikalingo kalio, lecitino bei vitaminų A ir D. Iš tiesų avokadų medžiai yra auginami Centrinėje Amerikoje ir ten jau seniai naudojami dėl savo maistingumo ir organizmo augimui reikalingų vitaminų A, B1, B2, D ir E gausos.

Iš avokadų išgautas aliejus yra labai naudingas aromaterapijoje ir malonus naudoti atpalaiduojančių masažų metu, mat turi raminamųjų ir atpalaiduojančių savybių. Būdamas kiek tirštokas ir sunkus, jis suteikia šiek tiek vaškuotos odos pojūtį, tačiau įsigeria į odą giliau nei kiti aliejai. Oda efektyviai atsinaujina, nes avokadų aliejus palengvina reikalingų medžiagų patekimą nuo viršutinių odos sluoksnių į gilesniuosius.

Dėl savo savybių bei sudėties, o ypač dėl turimo didelio vitamino E kiekio, avokadų aliejus stulbinamai veikia odą: atstato jos būklę, paskatindamas atsinaujinimą, lygina, švelnina, o paspartindamas kolageno gamybą ir prislopina odos senėjimo procesus. Jame esantys vitaminai A, D bei E taip pat reikalingi organizmui, siekiant išsigydyti pleiskanotą ir niežinčią odą!

Pagalba senstančiai odai. Dėl savo sudėtyje turimų antioksidantų, kurie padidina kolageno kiekį viršutiniame odos sluoksnyje, avokadų aliejus yra ypatingai naudingas kiekvienos iš mūsų odai. Ypač, jei norime apsaugoti ją nuo raukšlelių, o vėliau ir kitų senstančios odos padarinių. Kolagenas neabejotinai stiprina odą bei padaro ją elastingesne. Kartu šiame aliejuje yra ir didelis kiekis sterolių, kurie yra laikomi veiksmingai gydančiais saulėje nudegusią odą bei randus. Nepamirškime ir minkštinamųjų avokado aliejaus savybių, kurių dėka jis yra idealus sausai, pažeistai ar pleiskanotai odai, bei padeda jai atsinaujinti.

Avokadų aliejus plaukams. Avokadų aliejus pravartus ne tik odai, bet ir plaukams: jis gerai įsigeria tiek į plaukus, tiek į galvos odą ir puikiai tinka naudoti, kovojant su pleiskanomis ar plaukų slinkimu. Avokadų aliejus yra kupinas naudingų medžiagų, ypač reikalingų gražiems ir sveikiems plaukams: folio rūgštis, amino rūgštys, geležis, varis, magnis bei vitaminai A, D, E, B6, kurie visi yra svarbūs plaukų augimui, jų išvaizdai ir sveikatai.

Karšto aliejaus masažui su avokadų aliejumi atlikti nereikia jokių ypatingų priemonių – tik karšto vandens, švelnaus rankšluosčio, 2 arbatinių šaukštelių avokadų aliejaus. Pirmiausia sumaišykite aliejų ir juos pakaitinkite. Tuomet pirštų galiukais įmasažuokite šį mišinį į galvos odą bei plaukus (jei turite riebius plaukus, aliejų tepkite tik ant jų). Sukamaisiais judesiais masažuokite odą ir plaukus apie 15 minučių - taip aliejus ne tik puikiai įsigers, bet kartu ir suaktyvinsite kraujo cirkuliaciją. Tuomet sušlapinkite rankšluostį, gerai jį išgręžkite ir apvyniokite plaukus. Galiausiai, su rankšluosčiu prabuvusi apie 20 minučių, išsiplaukite plaukus.

Aktyvūs filtrai

Avokadų aliejus...

Kaina 5,00 EUR

Tik nerafinuotas, šalto spaudimo avokadų aliejus nuostabiai saugo ir tausoja odą. Gryno avokadų aliejus pagrindinės veikliosios medžiagos yra riebiosios rūgštys - linolo (omega 6) rūgštis, oleino, palmitino rūgštys ir gausybė vitaminų - A, B1, B2 ir D ir E. Avokadų aliejus yra puikiai minkština odą, ypač rekomenduojamas sausai odai, į epidermį...