Nerafinuoti, gryni aliejai

Filtruoti pagal

Acai uogų aliejus nerafinuotas, ekologiškas

Acai uogų aliejus yra spaudžiamas iš mažų, tamsiai violetinių uogų. Uogos yra surenkamos rankomis iš saugomų Amazonės miškų ir nedelsiant spaudžamos, kad būtų išgautas pats šviežiausias, kokybiškiausias aliejus, kuris yra vienas brangiausių pasaulyje.

Acai uogų aliejus yra tamsios žalios spalvos, lengvai absorbuojamas. Jame yra didelis kiekis oleino, linolo ir palmitino rūgščių, vitaminų, todėl aliejus veiksmingai drėkina sausą, pažeistą ir sudirgusią odą. Jame taip pat yra daug antocianinų ir fitosterolių, todėl tai – vienas stipriausių antioksidantų pasaulyje (valgomų vaisių). Šis prabangus aliejus idealiai tinka brandžiai odai, padeda atkurti elastingumą ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų žalos.

Jo sudėtyje yra omega 6 ir omega 9 nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių, fotosterolų, vitaminų, mineralų ir aminorūgščių. Acai uogų aliejus turi anticianinų ir fenolių, dėl jų šis aliejus yra labai veiksmingas antioksidantas ir slopina uždegimus. Jo anticianinų kiekis yra 10-30 kartų didesnis nei raudonosiose vynuogėse.

Kadangi jame gausu maistingų medžiagų ir antioksidantų, bei priešuždegiminių medžiagų, Acai uogų aliejus tampa svarbiu senėjimą lėtinančių asmeninių priežiūros priemonių ingridientu. Jis labai minkština ir drėkina odą, todėl puikiai tinka produktams, kurie skirti sausai ir skilinėjančiai odai, egzemai ar žvynelinei gydyti. Šis aliejus greitai susigeria į odą ir ji iškart tampa minkšta. Jis puikiai tinka gydant spuogus, mažina patinimus ir raumenų skausmus. Tyrimai parodė, kad fenoliai, esantys Acai uogų ekstrakte, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, padeda sunaikinti ir apsaugo nuo vėžio ląstelių susidarymo.

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą