NUTRA-LIFT

YONGER YOU, INC buvo įkurta daugiau kaip prieš 25 metus, atsiradus tikrai veiksmingų odos priežiūros priemonių poreikiui. Kuriant produktus, buvo laikomasi koncepcijos - "Safe Skin Care“, kad produktai iš tiesų puoselėtų odą. Jų sudėtyje nebūtų jokių odai kenkiančių cheminių medžiagų.

Ši naujoji YONGER YOU, INC filosofija, taikoma „Safe Skin Care“ buvo puikiai įvertinta, Jungtinėse Valstijose šie produktai buvo pristatomi pagrindiniuose kabelinės TV prekybos kanaluose, puikavosi ant daugelio mažmeninės prekybos katalogų viršelių, taip pat sėkmingame reklaminiame filmuke. Dabar produktai platinami visame pasaulyje, trisdešimtyje šalių, o mažmeninio pardavimo apimtys siekia daugiau kaip 10 milijonų dolerių. Jie parduodami pažymėti įvairiais prekiniais ženklais: „Nutra-Lift®“, „Natures-Lift™“, „Natures Face-Lift™“, „Renai™“, „Nutural ™“, „Luminosa™“, „Induna™“, „Platinum Plus™ &  Rejuvenesce®“.

 

Perkamiausias mūsų produktas per pastarąjį dešimtmetį yra „Nutra-lift One Step“. „Nutra-Lift ® One Step“ yra natūrali terapijos priemonė nuo odos senėjimo, raukšlių, pagerinanti bendrą odos būklę ir teikianti jai visokeriopą naudą. Ji drėkina, šalina negyvų ląstelių sluoksnį nuo odos paviršiaus, maitina, stangrina, atgaivina odą ir apsaugo ją nuo ultravioletinių spindulių (SPF 15), bei sumažina nedidelės raukšleles. Visomis šiomis savybėmis pasižymi vienas ir tas pats produktas. Kaip sako dermatologas Dr. Terje Wollan: „Rezultatai tokie pat puikūs, kaip ir po lazerinio gydymo“. (Dr. Terje Wollan, dermatologas, Sendefjordas, Švedija)

 

Norint sukurti tokį nuostabų produktų asortimentą, reikia daug pastangų. Robert J. Trovato, kompanijos YONGER YOU, INC įkūrėjas, yra daugelio, o kartu ir „Nutra-Lift® & Natures-Lift™“, prekinių ir įmonės ženklų savininkas. Pirmąją odos priežiūros priemonę jis sukūrė prieš dvidešimt penkis metus, ir nuo to laiko toliau plėtoja ir vysto naujas veiksmingos odos priežiūros priemones bei produktus nuo senėjimo. Išklausęs daug nusiskundimų iš savo klientų dėl prekyboje siūlomų produktų, Mr. Trovato pasiryžo sukurti rentabilų produktą, kuris tikrai būtų veiksmingas šalinant daugumą odos problemų bei gerinant jos bendrą išvaizdą ir būklę. Pats asmeniškai pasinėręs į varginančius tyrimus, produkto kūrimą ir bandymus, pagaliau 1995 metų birželį tarptautinei rinkai jis pasiūlė „Nutra-Lift®“ liniją. Jo tyrimai įrodė, kad dauguma rinkoje esančių kosmetikos sudedamųjų dalių kelia pavojų  sveikatai. Todėl maksimalių rezultatų galima pasiekti tik naudojant didžiausią proporciją natūralių, saugių organinių sudedamųjų dalių. „Natures-Lift™“ produktai – klinikiniais tyrimais patikrinti ir įrodyta, kad jų sudėtyje yra veiksmingų medžiagų. Produktai ypač sėkmingai pasirodė Amerikos prekybos TV kanaluose ir reklaminių informacinių filmukų metu, taip pat mažmeninės prekybos parduotuvėse, ir šiuo metu jais prekiaujama daugiau kaip trisdešimtyje šalių. Šiuo metu kompanija siūlo daugiau kaip šešiasdešimtį išskirtinio grynumo ir veiksmingumo odos priežiūros, gydomųjų bei grožio industrijos gaminių.

Savo veiklą ponas Trovato pradėjo psichologijos, chemijos ir medicinos studijomis. Jis yra įgijęs Penn valstijos universiteto, Towsono valstijos universiteto ir John Hopkins universiteto diplomus, kvalifikaciją kėlė ir tobulinosi įvairiuose kursuose bei yra dėstęs prestižinėse aukštojo mokslo įstaigose. Nuo pat ankstyvos jaunystės, kai ponas Trovato savo paties jautriu organizmu patyrė tradicinių gydymo būdų bei farmacijos preparatų neveiksmingumą, o galbūt ir destruktyvumą, jis visą gyvenimą mokosi natūropatijos (gydymo gamtiniais produktais), homeopatijos, mitybos ir vaistažolių terapijos. Nuolat studijuodamas metafiziką, jis suprato, kad mintys, dvasia ir kūnas turi būti visiškai harmoningi, nes tai yra gyvenimo, visos kūrybos ir visų siekių pagrindas. Jis vadovaujasi filosofija, teigiančia, kad „grožis slypi kur kas giliau nei po oda“.

Jo gyvenimo patirtis taip pat apima ir mokymą, tyrimus bei konsultacijas pasaulinėms garsenybėms ir politikams asmeniniais bei įvaizdžio kūrimo klausimais. Jis yra apdovanojimus pelnęs prekybos agentas, reklamos direktorius ir rinkodaros guru. Trovato dirba su pasaulinio garso aktoriais, kosmetologais ir mados dizaineriais, TV prodiuseriais bei filmų režisieriais, pabrėždamas gerų odos priežiūros produktų, maitinančių ir regeneruojančių, o ne žalojančių odą, poreikį.

„Nutra-Lift®“ linija sukurta pagal „Safe Skin Care“ filosofiją, yra daugelio jo įgūdžių, žinių ir talentų kulminacija, ištobulinta per ilgametę darbo patirtį.

Kviečiame išbandyti ir Jus :)

Aktyvūs filtrai

Natures-Lift™ One Step...

Kaina 54,00 EUR

Terapinė priemonė raukšlėms ir raukšlelėms mažinti ir bendrai odos būklei gerinti, pagamintos su dideliu kiekiu vitamino C esterio ir antioksidantais. Tinka visų tipų ir amžiaus odai.  Šios priemonės gamyboje naudojamos natūralios žolelės, ekstraktai, vitaminai, mineralai, dauguma ingredientų iš ekologiškų žaliavų. Tai sukuria natūralią spalvą ir kvapą....

Natures-Lift™ Serumas su...

Bazinė kaina 42,00 EUR Kaina 33,60 EUR

Šiame serume yra 20 proc. stipraus stabilizuoto vitamino C esterio su visiškai natūralia alfa-lipoine rūgštimi, DMAE, bei hialuronine rūgštimi. Sudėtyje yra kolageno, kuris gamina aktyvųjį varį, stangrinantį ir patempiantį odą, o hialuroninė rūgštis puikiai odą drėkina. Kliniškai patvirtinta, kad serumas įsiskverbia į giliuosius odos sluoksnius. Tai...

Natures-Lift™ Serumas nuo...

Bazinė kaina 47,00 EUR Kaina 37,60 EUR

Ypač efektyviai veikiantis serumas nuo raukšlių, kuriame yra trys stebuklingo poveikio peptidai, hialuronas ir kolagenas. Trejopas neuropeptidų (10 proc.) Argirelino Acetil/heksapeptido-8, (5 proc.) matriksilo palmitolio oligopeptido, palmitoilo tetrapeptido-7 (Pal-KTTKS) – naujausias mokslo atradimas, padėsiantis išsaugoti odos jaunystę ir sveikatą ir...