Naturalmente "Elements“ linija

"Elements“ linija

Linija „Elements“ sukurta pagal Ajurvedos filosofiją.

Ajurveda tai holistinė medicinos sistema, susiformavusi maždaug prieš 5 tūkstančius metų ir laikoma seniausiu, iš pasaulyje žinomų, medicinos mokslų.

Ajurvedos tradicija tiesiogiai siejama su žmogaus kūnu, juslėmis ir siela.

Tai trijų visatos principų tarpusavio sąveika. Šie principai arba došos, tai bazinės gyvybinės jėgos, kitaip vadinamos: vata, pita ir kapha. Tai svarbiausi ir pagrindiniai veiksniai, kurie valdo žmogaus organizmo fizinę būklę ir funkcijas. Kiekvieną žmogų veikia visos trys došos, skiriasi tik šių proporcijos. Dažniausiai vyrauja viena arba dvi, rečiausiai – vienodai stipriai visos trys. Atsižvelgiant į tai, kuri doša vyrauja, nustatomas prigimtinis žmogaus konstitucijos tipas.
Tikima, kad kiekvienu jų pagrįsta tam tikra žmogaus organizmo medžiagų apykaitos funkcija, bei pagrindinių gamtos jėgų veikimu. Anot Ajurvedos šalininkų, sveikata priklauso nuo to, kaip kiekvienas žmogus išsaugo jam vienam būdingą došų pusiausvyrą. Ajurveda ligą supranta kaip natūralaus balanso sutrikimą.

Pagal Ajurvedą žmogaus kūną sudaro penki elementai: oras, vanduo, ugnis, žemė ir eteris. Naturalmente „Elements“ linija apžvelgia keturis iš jų: oras, vanduo, ugnis.

Eko sąmoningas pasirinkimas

Kiekvieną dieną naudojami skalbikliai, šampūnai, kremai, kurių sudėtyje yra sintetinių ir naftinės kilmės medžiagų, labai kenksmingų mūsų sveikatai ir aplinkai. Šias medžiagas, dėl jų paprastumo ir žemos kainos, dažnai renkasi kosmetikos pramonės gigantai. Mes, „Naturalmente“, pasirinkome kelią saugoti žmonių sveikatą ir gamtą kurdami produktus, kurių sudėtyje naudojamos tik biologinės kilmės medžiagos, teikiančios konkrečius bei veiksmingus grožio rezultatus ir nekenkiančios sveikatai. „Naturalmente“ kuria naują, sąmoningą ir ekotvarią kosmetiką.

Pagrindiniai skirtumai

- „Naturalmente“ produktų sudedamosios dalys kuriamos naudojant eterinius aliejus ir medžiagas, gaunamas iš augalų ir jų žiedų. - Produktai kuriami naudojant aromaterapijos žinias, pabrėžiant kūno ir sielos gerovę. - Juose nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių, naftinės kilmės priedų, stabilizuojamųjų medžiagų.

Sintetinės medžiagos – kas tai?

- Tai medžiagos, sukurtos laboratorijoje perdirbant naftą, bandant atkurti tas savybes , kurias teikia augalinės kilmės medžiagos. - Gali būti potencialiai nuodingos žmonėms, gyvūnams ir Žemei. - Jos negali suteikti tokios gerovės, kurią teikia gamta. - Jų sudėtyje dažnai būna medžiagų, pasklindančių aplinkoje ir ją teršiančių. - Naudojant šias medžiagas atsižvelgiama tik į pelną ir rinkos poreikių tenkinimą, bet ne į harmonijos dėsnius.

Naftinės medžiagos – kas tai?

Kaip sako ir pats pavadinimas, tai medžiagos gautos iš naftos. Jos dažniausiai: - Teršia, - Nėra biologiškai skaidžios, - Generuoja kietas ir nuodingas atliekas, kurios teršia žemę ir žmogų, - Savo liekanomis teršia maitinimosi grandinę, - Apdirbimo ir deginimo metu teršia orą, - Didina gamtos kataklizmų riziką, - Pavojingos gamtos aplinkai savo išgavimo ir apdirbimo būdais, - Priešingai nei augalai, nėra atsinaujinančios ir ekologiškai priimtinos.

Aktyvūs filtrai

Naturalmente Šampūnas...

Kaina 22,00 EUR

Ekologinė plaukų rekonstrukcija Specialiai skirtas plaukams po cheminių procedūrų. Atkuria plaukų struktūrą, jie tampa šilkiniai ir žvilgantys. Sudėtis: Pačulė: drėkina, skatina ląstelių atsinaujinimą. Bergamotė: regeneruoja, dezodoruoja. Cinamonas: stiprina plauko svogūnėlį, skatina plaukų augimą.

Naturalmente Balzaminė...

Kaina 24,00 EUR

Maitinanti - atpalaiduojanti Balzaminė kaukė puikiai maitina ir atpalaiduoja plaukus jų neapsunkindama. Plaukai tampa sveiki, tvirti ir žvilgantys. Sudėtyje yra 100% eteriniai aliejai, gauti iš biologinio ūkininkavimo. Sudėtis: Pačulė: drėkina, skatina ląstelių atsinaujinimą. Apelsinas: dezodoruoja, valo. Kvapioji kananga (ylang ylang):...

Naturalmente Eterinių...

Kaina 48,00 EUR

Ekologinė plaukų rekonstrukcijaEterinių aliejų ampulės skirtos pažeistiems, chemiškai paveiktiems, lūžinėjantiems bei porėtiems plaukams.Sudėtyje eteriniai aliejai: pačiulė, apelsinas, cinamonas, ylang ylang, eukaliptas, levanda, hidrolizuota soja. Šių eterinių aliejų dėka plaukai tampa žvilgantys, lengvai iššukuojami, šilkiniai. Naudojimas: viduje...

Naturalmente Šampūnas...

Kaina 22,00 EUR

Jautrios odos terapija specialiai skirtas jautriai, sudirgintai, pažeistai odai. Puikiai trenkia plaukus bei išvalo odą, ramina jos sudirgimus bei paraudimus. Sudėtyje yra 100% eteriniai aliejai, gauti iš biologinio ūkininkavimo.  Sudėtis: Levanda: regeneruoja, valo, priešuždegiminė. Melisa: ramina, atpalaiduoja, gerina kraujotaką. Rožė: ramina, skatina...

Naturalmente Drėkinamoji...

Kaina 24,00 EUR

Drėkinanti - atpalaiduojanti Dėl sudėtyje esančių guaro dervos ir sojos hidrolato puikiai atpalaiduoja plaukus ir giliai drėkina jų neapsunkindama. Plaukai tampa sveiki, tvirti ir žvilgantys. Sudėtis: Hidrolizuoti sojos proteinai: maitinimas, žvilgesys, apsauga. Simondsija: maitina, minkština, suteikia žvilgesį. Apelsinas: dezodoruoja, valo.

Naturalmente Eterinių...

Kaina 48,00 EUR

Eterinių aliejų ampulės skirtos riebiai, nešvariai odai, riebioms pleiskanoms.Prevencija plaukų slinkimui.Sudėtyje eteriniai aliejai: arbatmedis, citrina, raudonasis čiobrelis, kadagys, snaputis, baltojo smėlio ekstraktas. Naudojimas: viduje dėžutės esančio aplikatoriaus pagalba eterinių aliejų monodozę tepti ant plaukų ilgio po šampūnavimo ir...

Naturalmente Eterinių...

Kaina 48,00 EUR

Eterinių aliejų ampulės skirtos jautriai, paraudusiai ir nešvariai odai.Prevencija plaukų slinkimui bei veikia odą raminančiai ir atpalaiduojančiai.Eterinių aliejų ampulės skirtos pažeistiems, chemiškai paveiktiems, lūžinėjantiems bei porėtiems plaukams.Sudėtyje eteriniai aliejai: levanda, melisa, kananga, rožė, ramunėlė, rozmarinas. Naudojimas: viduje...

Naturalmente Šampūnas...

Kaina 22,00 EUR

Sausos odos terapija Šampūnas specialiai skirtas nuo plaukų slinkimo ir sausoms pleiskanoms šalinti. Puikiai ir švelniai valo sausą odą bei drėkina ją. Sudėtis: Mėta: priešuždegiminės savybės, atpalaiduoja. Eukaliptas: Prieš pleiskanas, germicidas. Čiobrelis: antiseptikas, balzamuoja, tonizuoja.

Naturalmente Eterinių...

Kaina 48,00 EUR

Eterinių aliejų ampulės skirtos sausai, nešvariai odai, sausoms pleiskanoms. Prevencija plaukų slinkimui.Sudėtyje eteriniai aliejai: mėta, eukaliptas, baltasis čiobrelis, raudonasis čiobrelis, cinamonas, levanda, rozmarinas.Naudojimas: viduje dėžutės esančio aplikatoriaus pagalba eterinių aliejų monodozę tepti ant plaukų ilgio po šampūnavimo ir...