Naturalmente "Gėlių" šampūnai

"Gėlių" šampūnai

Paryškina, palaiko dažytų plaukų atspalvį, suteikia žvilgesį ir kompensuoja porėtumą
100% augalinės formulės dėka tinkami naudoti kiekvieną dieną. Švelnūs šampūnai su drėkinamosiomis ir minkštinančiomis, blizgesį suteikiančiomis savybėmis, puikiai tinka visų tipų plaukams.
Sudėtyje yra 100% švarūs apelsinų žievelių, citrinų žievelių, karčiųjų apelsinų žiedų eteriniai aliejai ir augaliniai ekstraktai.

Penki atspalviai pasirenkami pagal dažytų plaukų spalvą.

Violetinis „LEVANDA“ šampūnas – rekomenduojamas šviesiai dažytiems ir šviesintiems plaukams, nepageidaujamam geltoniui šalinti ir šaltam, pilkam atspalviui palaikyti.
Raudonas „ROŽĖ“ šampūnas – rekomanduojamas raudona, vario ir raudonmedžio spalvomis dažytiems plaukams.

Geltonas „RAMUNĖLĖ“ šampūnas – rekomenduojama šviesiai dažytiems plaukams, norintiems išlaikyti šiltą toną.
Rudas „GVAZDIKĖLIS“ šampūnas – rekomenduojamas rudiems, kaštoninių atspalvių dažytiems plaukams.
Juoda „ORCHIDĖJA“ - rekomenduojamas juoda, tamsiai ruda ir tamsiai pilka spalvomis dažytiems plaukams.

Be sintetinių kvapų, parabenų, DEA, formaldehidinių priedų ir SLS. Saugant vandenynų florą ir fauną šio produkto sudėtyje nėra EDTA.

Aktyvūs filtrai

NATURALMENTE Gėlių šampūnas...

Kaina 20,00 EUR

Paryškina, palaiko dažytų plaukų atspalvį, suteikia žvilgesį ir kompensuoja porėtumąRekomenduojama šviesiai dažytiems plaukams, norintiems išlaikyti šiltą toną.100% augalinis kasdienio naudojimo šampūnas su drėkinamosiomis ir blizgesį teikiančiomis savybėmis. Puikiai tinka visų tipų plaukams. Sudėtyje yra 100% švarūs eteriniai aliejai ir augaliniai...

NATURALMENTE Gėlių šampūnas...

Kaina 20,00 EUR

Paryškina, palaiko dažytų plaukų atspalvį, suteikia žvilgesį ir kompensuoja porėtumąRekomanduojamas raudona, vario ir raudonmedžio spalvomis dažytiems plaukams.100% augalinis kasdienio naudojimo šampūnas su drėkinamosiomis ir blizgesį teikiančiomis savybėmis. Puikiai tinka visų tipų plaukams. Sudėtyje yra 100% švarūs eteriniai aliejai ir augaliniai...

NATURALMENTE Gėlių šampūnas...

Kaina 20,00 EUR

Paryškina, palaiko dažytų plaukų atspalvį, suteikia žvilgesį ir kompensuoja porėtumąRekomenduojamas rudiems, kaštoninių atspalvių dažytiems plaukams.100% augalinis kasdienio naudojimo šampūnas su drėkinamosiomis ir blizgesį teikiančiomis savybėmis. Puikiai tinka visų tipų plaukams. Sudėtyje yra 100% švarūs eteriniai aliejai ir augaliniai ekstraktai.