Holistinės terapijos sielai

Mielosios,

Kviečiu Jus pajusti prisilietimą prie savo SIELOS, per augalų "kalbą".

Holistinių terapijų metu, vyksta savęs pažinimo, tikrosios savęs priėmimo procesai.

Į pagalba pasikviečiami kvapai, pokalbis, afirmacijų kortelės, žiedų esencijos. Procesas vyksta individualiai, atsižvelgiant į poreikį.

Holistinė terapija, tai visa apimanti terapija, kuri gydo kūną ir sielą.

Žaizdų mes turime įvairių - atsineštų iš vaikystės, įgytų paauglystėje ar išbandymų bei pamokų kupinoje gyvenimo kelionėje.

Savęs “lukštenimo” keliu einu daugiau nei 10 metų. Įvairiausių praktikų pagalba, ieškau atsakymų į kylančius klausimus, kodėl tam tikros “pamokos“ buvo skirtos būtent man. 

Jei Tave kamuoja panašaus pobūdžio klausimai ir ieškai pagalbos, aš pasistengsiu Tau padėti. Dviese visada lengviau....

Su Meile, 

Aistė Viplentienė
+37065988313

Aktyvūs filtrai

Holistinė terapija "Meilė sau"

Kaina 40,00 EUR

Asmeninė holistinė terapija moterims, kurios metu pažadinsime "Meile sau" augalų aromatų,  pojūčių ir pokalbio pagalba.+ DOVANA - individualiai surinkta kvapų puokštė(aliejiniai kvepalai), kaip palaikomoji priemonė kasdienybėje ir aromaterapinė apyrankė.Registruokitės +370 659 88313Trukmė 90minSu Meile, Aistė

Holistinė terapija "Pažink...

Kaina 30,00 EUR

Padovanokite draugei, mamai, sesei, bendradarbei, kaimynei pabuvimo su savimi pačia, patirtį. Arba pakvieskite SAVE į pasimatymą :) Kai nusiimame visos kaukes ir leidžiame SAU pažinti SAVE iš naujo. Holistinės terapijos metu, vyksta savęs pažinimo, tikrosios savęs priėmimo procesas. Į pagalbą pasikviečiami augalų aromatai, pokalbis, afirmacijų kortelės....