Filtruoti pagal

Holistinės terapijos sielai

Mielosios,

Kviečiu Jus pajusti prisilietimą prie savo SIELOS, per augalų "kalbą".

Holistinių terapijų metu, vyksta savęs pažinimo, tikrosios savęs priėmimo procesai.

Į pagalba pasikviečiami kvapai, pokalbis, afirmacijų kortelės, žiedų esencijos. Procesas vyksta individualiai, atsižvelgiant į poreikį.

Holistinė terapija, tai visa apimanti terapija, kuri gydo kūną ir sielą.

Žaizdų mes turime įvairių - atsineštų iš vaikystės, įgytų paauglystėje ar išbandymų bei pamokų kupinoje gyvenimo kelionėje.

Savęs “lukštenimo” keliu einu daugiau nei 10 metų. Įvairiausių praktikų pagalba, ieškau atsakymų į kylančius klausimus, kodėl tam tikros “pamokos“ buvo skirtos būtent man. 

Jei Tave kamuoja panašaus pobūdžio klausimai ir ieškai pagalbos, aš pasistengsiu Tau padėti. Dviese visada lengviau....

Su Meile, 

Aistė Viplentienė
+37065988313

Aktyvūs filtrai

Holistinė terapija "Meilė sau"

Kaina 40,00 EUR

Asmeninė holistinė terapija moterims, kurios metu pažadinsime "Meile sau" augalų aromatų,  pojūčių ir pokalbio pagalba. Tai, įvadinė aromaterapijos praktika. Sužinosite, kaip augalai veikia, kokius ir kada naudoti, degustuosime pasirinktus eterinius aliejus. + DOVANA - individualiai surinkta kvapų puokštė(aliejiniai kvepalai), kaip palaikomoji priemonė...

Holistinė terapija "Pažink...

Kaina 30,00 EUR

Asmeninė holistinė terapija moterims – „Pakvieskite SAVE į pasimatymą“ Kai nusiimame visos kaukes ir leidžiame SAU pažinti SAVE iš naujo. Holistinės terapijos metu, vyksta savęs pažinimo, tikrosios savęs priėmimo procesas. Į pagalbą pasikviečiami augalų aromatai, pokalbis, afirmacijų kortelės.  + DOVANA - individualiai surinkta aromatų puokštė...